Hynek a Quinn jedou na ranč v Utahu, aby prověřili tvrzení mladé rodiny o nevysvětlitelném a nebezpečném fenoménu. (Viasat)

honajz2

Nebudeme si nic nalhávat, byla to zatím nejslabší epizoda celé 2.série. Spíš než o UFO zde šlo o duchy a místní legendy. Nic proti tomu, ale i tak jsem z toho měl pocit, že to přece jenom mohlo být silnější. Ale zase mě nechápejte špatně - pořád je to dost slušná epizoda, v první sérii by rozhodně patřila mezi ty lepší a posledních 10 minut je mnohem lepších, než většina hororů (kromě té poslední scény, ta se zrovna nepovedla). Silné 3* ()

HellFire

Rozhodně nejslabší, hororová, spíše než napínavá, epizoda celého seriálu. Ačkoliv mě ten hororový aspekt zcela minul. Nemůžu říct, že bych se bál, protože tvůrci se nás snaží postrašit tím nejhorším způsobem – lekačkama. Velmi zajímavé bylo rozuzlení epizody, to jsem opravdu nečekal. ()

honajz

Skvělý hororový díl, trochu kopírující Blair Witch a trochu strašidelné domy, venku bouřka, tajemné tektonické projevy a do toho legenda o Kožoměnci, tohle mi sedlo hodně. Navíc vše do sebe logicky zapadá, armáda očividně vede víc tajných výzkumných programů než kdysi nacisti, a je to navíc zase to staré, dobré vyšetřování. A naštěstí scén s ruskou agentkou je minimum. ()