Když se údajný mimozemšťan vetře do domu na venkově v Kentucky, jsou Hynek a Quinn přivedeni do MK Ultra, přísně tajného programu CIA, kde věří, že útok může být počátkem větší invaze. (Viasat)

honajz2

Opět super. Fakt, ta druhá série je o dost lepší a napínavější, než první. Některé postavy (třeba Mimi) tu získávají čím dál tím větší roli, příběh mě vždycky na těch téměř 45 minut naprosto upoutá, je tam i dost zvratů... Jinak tomu není ani u tohohle dílu. A po té poslední scéně chci vidět další epizodu co nejdřív. Co k tomu mám víc říct, prostě tenhle seriál, aspoň v mém případě, funguje dokonale. I přes tu velmi znatelnou podobnost s Akty X (už to přestanu psát v těch komentářích, nejspíš je to všem už dávno jasné). Zatím naprostá spokojenost, snad se to nezkazí. 5* ()

honajz

Škoda, že se tu toho zas tak moc nedělo a nakonec jsme vlastně viděli jen zelený otisk ruky. Víc se teď rozehrává příběh ruské agentky, Mimi je definitivně jiná žena než v první sérii, Hynekových děcko taky nějak zmizelo, a nakonec se zdá, že půjde "jenom" o šarvátky mezi CIA a letectvem. Fakt doufám, že černoch ze CIA tu má větší roli. Jinak je tento díl zajímavý připomenutím skutečnosti o zapojení věštců a telepatů do procesů nejen armády, ale i policie, ostatně na to téma v 80. letech (a něco málo v 90.) vzniklo pár filmů, ale očividně se to nějak moc neosvědčilo, protože dnes se moc nevyužívají. Nebo ano, ale tají se to. :) Ať jsem taky konspirátor. ()

• Susie Miller (Ksenia Solo) v úvodnej scéne stojí pri okne a drží v ruke fotografiu. V nasledujúcom zábere spoza okna vidno, že v ruke drží cigaretu. (koba)
  • Ruthie Shoemaker (Kayla Deorksen) pripodobňuje inváziu k filmu Válka světů (1953). (koba)