Bývalú profesionálnu krasokorčuliarku Katie (Merritt Pattersonová) najme panovník San Senovy, kráľ Alexander Booth (Andrew Cooper), aby pomáhala jeho kráľovskej dcére Christine (India Fowlerová) s vianočným krasokorčuliarskym vystúpením. Keď Katie začne tráviť čas na zámku, medzi ňou a kráľom sa vytvorí silné puto, ktoré prerastie do lásky. Obaja pocítia vzájomné sympatie a nakoniec sa do seba zamilujú. Dovolia však obyvatelia kráľovstva, ktorí ctia svoje odveké tradície, aby sa ich kráľ oženil s cudzinkou? (TV JOJ)

viperDavid

Merritt Patterson je krásná herečka a je krásná herečka, no a to je vše přátelé. Asi natáčí jen vánoční filmy a popravdě jsem si ji spletl původně s Lauren Swickard z jiného vánočního filmu, ale asi je to ve směs jedno, protože všechno to je na stejné brdo. ()

Wajny13

Za mě příjemný vánoční film, který je sice neuvěřitelný, ale má příjemnou atmosféru a nejsou tu žádné stupidní absurdní situace. Obsazení není nijak hvězdné, za mě ale bylo velmi povedené. Jakási chemie mezi hlavními postavami fungovala. Jediné, co mi vadilo, že ve filmu není téměř žádné bruslení...alespoň to představení na konci, mohli nechat celé. Doporučuji, jeden z těch lepších. ()

ještěžiju odpad!

Pokud by jste se chtěli podívat na milý a ne tak hloupý vánoční romantický film .. tak tento rozhodně ne. Nejen že kostra příběhu, kde se krásná nezadaná dívka ocitne v nějakém zapadlém království, je notně ohraná, ale chybí tady aspoň nějaká menší komplikace v podobě nepřející komunity z království (ten náznak možných potíží uvedený v popisu filmu psal někdo, kdo si to cucal z prstu a film neviděl), příbuzenstva či služebnictva atd.. všichni se na sebe celý film tak neskutečně zoufale uculují, až to bolí. Za rok zřejmě natočí sotva hodinový film o tom, jak úspěšná ale svobodná podnikatelka přijede do jakéhosi malého království, jenž je ve finančních potížích, dá to tam do kupy, vezme si krále, osvojí si všechny jeho sirotčí děti a hlavně se vypořádá s rádci, co jsou akorát vyžírkové a málem přivedli království na buben. MOMENT .. to by mělo aspoň nějaký koncept... tady si děvčata chtěly akorát vydělat na vlastní kluziště a světe div se shrábly i ženichy. Scénář je od dvou lidí? Jeden napsal odstavec a ten druhý .. mu to schválil a dostal se tak rovněž na výplatní pásku. ()

haWranka

Mno, atmosféru to mělo (velmi kýčovitou, nutno podotknout), nebyly tam až moc trapné scény a princezna-matka byla sympaťanda. Na druhou stranu to všudypřítomné usmívání a samí pouze dokonale krásní lidé, to bylo po chvíli otravné. Neurazilo mě to, ale vánoční stálice to pro mě nebude. ()