silentname

"Christmas In Evergreen: Letters To Santa" je druhým filmom v tejto vianočnej Hallmark sérii. A popravde poviem, že o niečo lepší, než prvý film. Reálne by som síce povedal, že hlavná dejová línia je asi rovnako predvídateľná a nezaujímavá ako v prvom filme, no magické momenty tohto filmu ma presvedčili pridať filmu jeden bod navyše. Najmä vďaka veľmi dobre zapracovanému zvratu, ktorý dá všetkému čo sa počas filmu udeje oveľa väčšiu váhu. A keď na konci všetko do seba zapadne a odhalíme aj tajomstvo záhadného kľúčika, prinesie to celkom dobrý emocionálny zážitok. To musím filmu nechať. Herecky zvládnuté, vizuálne veľmi pekné (ako v prvom filme). Teší ma, že skoro všetci z prvého filmu si prišli zopakovať svoje role a tak dali tomuto mestečku istým spôsobom vlastný život. A hoci vieme ako sa jednotlivé momentky vyvinú, film si vie nájsť cestu ako ich spraviť celkom stráviteľné. Nebyť toho záverečného nedorozumenia, možno by som filmu dal ešte jeden ďalší bod navyše, no bohužiaľ, to sa tam zapracovať muselo. A film tým pre mňa trošku utrpel. Stojí to ale za tú hodinu a pol čo mu venujete? Podľa mňa áno. Má to všetko čo potrebuje. Čaro vianoc, romantiku a opäť šarm pekného vianočného mestečka. Hodnotenie: B- ()