silentname

"Christmas In Evergreen: Tidings Of Joy" je tretí film vo vianočnej Hallmark sérii, ktorá sa popravde stáva každým filmom lepšia a lepšia. A to napriek tomu, že v tomto filme niektoré veci v hlavnej dejovej línii hrozne škrípu. Ak by som mal nájsť dvojicu, kde som z nich necítil absolútne nič, no napriek tomu sa počas filmu do seba zamilujú, tak toto boli oni. Pravdou je ale to, že veci okolo nich sú spracované tak dobre, že film si ma úprimne získal. Alebo svoje tvrdenie poupravím - "Mestečko Evergreen a jeho obyvatelia si ma získali". Hneď v úvode uvidíme ako sa naše čarovne snežítko rozbije. A úprimne, celkom ma to dostalo. Počas toho ako posledné filmy robila magickými som si uvedomil, že by mi veľmi chýbalo toto mestečko bez toho ikonického predmetu. Ale našťastie, nie je všetkému koniec. Uvidíte sami. Sú tu dve sympatické bočné love stories, ktoré majú v sebe toľko šarmu, chémie a lásky, že som bol tým absolútne očarený. Plus čaro toho skrytého adventného kalendáru, ktorý po 50-tich rokoch objavia ma dostalo. Napriek tomu, že neverím, že by sa také niečo dalo tak jednoducho skryť. Proste... neverím tomu. Ale okey, budem sa tváriť, že to tak skutočne bolo. Film je plný vianočnej atmosféry, lásky Vianoc a bol som z neho nadšený. No potom sa naša hlavná hrdinka vráti aj do New Yorku a jediné čo som chcel bolo vrátiť sa do Evergreenu. Takže áno. Teším sa na nový film, ktorý by mal už dnes byť k dispozícii. Takže poviem iba toľkoto: ""Bells Are Ringing", už sa teším. Hodnotenie: B ()