Nadpřirozeno je jenom výmysl a nic takového jako kletba neexistuje. Přesně tohle si myslí i mladý pár, který se rozhodne, že natočí mysteriózní rituál, který se na internetu bude virálně šířit. Jenže představte si to překvapení, když zjistí, že rituál, který provedli, opravdu fungoval... Smrtící kletba je rozhodně skutečná, a nezmizí, dokud nebude naplněna. (topr harley)

Campbell

Zklamání. Tenhle film měl solidní budget a distributor byl WB ale i tak to nepomohlo. Tohle je typ filmu který chcete aby skončil co nejdříve. Většinou se jedná o nudu a sem tam strašení které je taky do půlky. Navíc trestuhodně nulová atmosféra což mě štvalo asi nejvíc. Viděl jsem sice horší ale na tohle zapomenu během pár dnů. Jinak zdálo se mi to nebo se tvůrci lehce inspirovaly hrou Death Mark? ()

xxmurphyxx

Občas na mňa doľahnú menšie masochistické chúťky a pustím si len tak z piče niečo o čom viem, že to bude zlé. Občas mi ale zajebe takým štýlom, že si pustím aj tri zlé veci behom troch dní. Toto je ten prípad. Amatérska kokotina, ktorá nemá čo ponúknuť. Stále ale môže byť horšie. To si ale nechám pre následné pokračovanie. ()