Penny Dreadful: Město andělů

• USA Penny Dreadful: City of Angels

Penny Dreadful: Město andělů, duchovní potomek původního příběhu Penny Dreadful z prostředí viktoriánského Londýna, se odehrává v Los Angeles roku 1938, v místě a době hluboce zmítané společenským a politickým napětím. Když městem otřese hrůzná vražda, detektiv Tiago Vega (Daniel Zovatto) a jeho partner Lewis Michener (Nathan Lane) se zapletou do epického příběhu, který odráží bohatou historii Los Angeles – od budování prvních dálnic a tradičního mexicko-amerického folklóru, až po nebezpečné špionážní akce Třetí říše a rozmach evangelických rozhlasových bohoslužeb. Zanedlouho je Tiago nucen zápasit s mocnými silami, které ohrožují celou jeho rodinu. (HBO Europe)

Recenzie používateľa majo0007 k tomuto seriálu (2)

Penny Dreadful: Město andělů (2020) odpad!

Viete, prečo sa seriál volá "Penny Dreadful: Město andělů"? Lebo keby ponechali len "Město andělů", nikto by po tom ani neštekol! Toto je normálny ojeb s fanúšikmi prvých Penny Dreadful (Město andělů sa totiž šikovným marketingom prezentovalo ako spin-off Penny Dreadful, s ktorým nemá spoločný ani PRD! Týmto si ale HBO vykopalo vlastný hrob, pretože lákať divákov pôvodnej dvojsérie na niečo úplne iné je fakt podraz). Fail je takisto zúfalo prehrávajúca Natalie Dormer (hrá tu tuším 4 úlohy - jedna horšia ako druhá), ktorá vyzerá s lícami ako škrečok, keď sa prežere a doslova mi liezla na nervy. Eva Green hrá proste inú ligu. Seriálové sklamanie roka. ()

Santa Muerte (2020) (E01) odpad!

Mexickí čigoši na barikádach... Fanúšikovia prvých Penny Dreadful - od tohto ruky preč! ()