Gordon, Gino a Fred na cestách

• Veľká Británia Gordon, Gino & Fred's Road Trip
všetky plagáty
Reality-TV
Veľká Británia, 2018

Tři velká ega - jeden malý karavan. Gordon, Gino a Fred opět nakládají obytný vůz a vydávají se na cestu za evropským dobrodružstvím. (HBO Max)

HellFire

1. díl: Hlavní trojice se vydává na cestu po USA z Las Vegas, kde okusí burger za 777 dolarů, načež si zagamblují v kasinu. Ráno vyráží opět na cestu, tentokrát na texaský ranč, kde si zahrají na kovboje. Další zastávkou je Gordonův dům v Kalifornii, kde se šéfové pokusí připravit ten nejlepší burger podle vlastního receptu. Looser musí skočit nahý do bazénu. Následuje krátká odbočka do San Franciska, a poté návštěva vinice, aby borci skončili v přístavu, kde si pochutnají na mořských plodech. Hodně mě překvapilo, kolik lokací jsme vystřídali během jediného dílu. Čekal jsem, že to budou možná dvě :). ()

crackonosh

Nadmíru zoufalé putování tři postarších mužů převtělených do zfetovaných pubescentů. Buď oni sami, nebo jejich scénáristé dosud nevyrostli z představy, že je vtipné prdět v karavanu druhém do ksichtu, případně že se bude dospělý člověk popadat za břicho, když některý z aktérů bude na veřejnosti pobíhat ve vší nahotě. Nejhorší je asi vánoční speciál, v němž trojice hostí britské hrdiny a Gordon Ramsay buzeruje celebrity-dobrovolníky, kteří mu pomáhají vařit slavnostní menu. Vím, hraje svoji roli, ale i tak je to mimořádně nechutné. ()

tlesk

Je to jako TOP Gear, ale o vaření. Ústřední trio má skvělou chemii a jasně rozdělené role. Vyloženě se mi to trefilo do nálady. ()

OstapBender

pritazlivy format, skvely vyber trojice, medzi ktorou funguje dokoonala chemia..davno som sa tak nenasmial ..pripomenulo mi to stare casy Jeremyho, Jamesa a Hamstra.. ()