Alex a Bradley se snaží přijmout změnu, zatímco nová kniha slibuje řadu šokujících odhalení. (Apple TV+)

Necrotongue

S devátou epizodou to nemám úplně jednoduché. Na jednu stranu jsem byl velice spokojen, dobře jsem se bavil, a přestože často docházelo na emocionální scény, nešlo o prvoplánové citové vydírání. Tedy, alespoň já to tak vidím. Na druhou stranu došlo i na momenty, které mě zrovna nenaplňovaly nadšením, nebo mi přímo vadily. Ať už se dívám na situaci z jakéhokoli pohledu, pořád jsem si jistý tím, že byla první sezóna o poznání kvalitnější. / Poučení: Pokud chceš mít s někým sex a chceš to udržet v tajnosti, jdi si radši zaběhat. 4*- ()

vydumnica

E09 je jedna z najlepších. Ďalej môj komentár bude obsahovať SPOILER: Nie som si istá, aké boli začiatkom marca 2020 protiCovidové opatrenia v USA, ale vidí sa mi zvláštne, že človek by prišiel z Talianska a nikto by to neriešil, nijaká karanténa, rúška, testy, nič. Na tejto epizóde sa mi veľmi páčilo, že Alex si konečne uvedomila, na čom v živote až tak nezáleží a že naše činy nás neskôr doženú a pred ich dôsledkami neutečieme! Na to, že Bradley sa "preorientovala" si nejako neviem zvyknúť, ale páčilo sa mi, že si zastala Alex. Táto epizóda je náročná na emócie, je tu jedno priznanie a vyznanie za druhým. Nechce sa mi veriť, že toto je už predposledná, mám pocit, že všetko nedostane potrebný priestor, žeby sa chystala ešte aj trojka? A znova chválim Jennifer Aniston, zabudnite na Rachel, toto je jej životná rola!!! Wow. A to, že sa v Taliansku nakazí, bolo predvídateľné, myslím, že každému to napadlo a vlastne od začiatku bolo jasné, že to Taliansko tam nejakú úlohu zohrá. ()