Jonathan Cross je jednou z největších amerických hvězd nejrychlejšího extrémního sportu všech dob, futuristického rollerballu. Společně se svými týmovými kolegy Marcusem Ridleym a Aurorou žije Jonathan život plný slávy, peněz, neuvěřitelných aut, dechberoucí rychlosti a nebezpečných situací. Všechno se však zkomplikuje v okamžiku, kdy tvůrce rollerballu Petrovič zjistí, že sledovanost tohoto sportu prudce zvyšují smrtelné havárie. Jonathan a jeho přátelé začínají hrát o svůj život a ta hra nemá žádná pravidla. (oficiálny text distribútora)

robo7773

Ako tak pozeram tak mozno aj jedna hviezdicka bolo vela, tento film sa mi moc nelubil, ale zase by bolo krute mu dat označenie odpad, ja by som skor volil niečo medzi jednou hviezdičkou a odpadom. Ale film nestal za nič, biedne spracovanie, aj keď trochu ocenujem akoze niečo nove ten šport, aj keď to zase nie je ktovie aky šport. Ak niekto si chce niekto pozriet kvalitný film, tak tento to rozhodne nie je, skor prepadak, ktory nezachranila ani krasna Rebecca Romijn z film femme fatale. ()

Ertai

Za několik slušných nápadů. Jinak špatné stránky filmu již dostatečně zhodnotili ostatní. Ale dávat todle v bedně tak jim ten "global rating" zvedám taky a ani by tam nemuseli mongolům lámat páteř. BTW všimnul si tam někdo češtiny?(Měl sem ale staženou italskou verzi, nevím jestli je to i v originální). Jednak jak musí hlavní hrdina otočit etiketu limonády na kameru a taky jak přijdou sekuriťáci na bouřící se publikum. ()

Oralfabet

No a tady alespoň prozatím končí moje cesta napříč filmografií Johna McTiernana, a je to tedy konec neslavný. Ještě zhruba první půlhodinu jsem si říkal, že je to sice debilní, ale aspoň dost zábavný. Pak se ale film začal pokoušet o cosi, co by se asi dalo nazvat dějem, a dost rychle mě ztratil. Chris Klein je tady fakt tzv. napřesdržku. Nejzajímavější na celém filmu je, že kvůli ilegálnímu odposlouchávání producenta Charlese Rowena skončil McTiernan ve vězení. 2/10 ()

mis-ko odpad!

Príšerná zlátanina, vysokorozpočtový prepadák, hnoj. To všetko je Rollerball, len nie dobrý, alebo aspoň pozerateľný film. Okrem príšerných hereckých výkonov (šialene prehrávajúci Jean Reno bol trpkým sklamaním), absolútne nezmyselných pravidiel tohto "športu" a pochybného konania postáv vás môžu prekvapiť snáď len dve veci. Pomerne dlhá scéna úteku točená night-shotom a vystúpnie hudobné formácie Slipknot. Veľmi málo na to, aby ste to pozerali. ()

Blondy.

Podle mě to není zrovna jeden z nejhorších filmů. Hra samotná vypadá važně dobře a i herecné obsazení vypadá k světu. Víceméně mě ale na filmu zaujalo jen par věci....auta, brusle a Rebecca. A tzv. honička v nočnim světle nooo to bylo teda něco, radši to mělo mit o 10minut mín než tam dávat tohle. Konec se taky moc nepovedl Chris mi připadal spíš jako nesmrtelnej terminátor, ale 2* si podle me tento snímek zaslouží. ()

• Svoj herecký debut si vo filme odkrútila Matilda Szydagis, no jej scény boli z finálnej verzie vystrihnuté. (m.a.t.o.)
  • Ešte pred premiérou, kvôli slabým ohlasom "testovacieho publika", bol film upravený tak, aby dostal rating PG-13. (m.a.t.o.)