Černé pondělí

• USA Black Monday (viac)
USA, (2019–2021), 15 h 18 min (Minutáž: 28–35 min)

Hudba:

Kris Bowers

Don Cheadle, Andrew Rannells, Paul Scheer, Regina Hall, Eugene Cordero, Casey Wilson, Yassir Lester, Kadeem Hardison, Ken Marino, Julie Hagerty (viac)

Vydejte se zpět do 19. října roku 1987 – neboli Černého pondělí, nejhoršího akciového krachu v dějinách Wall Street. Celou dobu nikdo netušil, kdo ho způsobil… až dosud. Toto je příběh o tom, jak se skupina outsiderů utkala s klubem zasloužilých titánů z Wall Street a způsobila zhroucení největšího finančního systému na světě, skleněného stropu i havárii limuzíny Lamborghini. V hlavních rolích šokujícího komediálního seriálu hrají Don Cheadle, Andrew Rannells a Regina Hallová. (HBO Europe)

Recenzie používateľa kodwin k tomuto seriálu (2)

Černé pondělí (2019)

Hodně americké, hodně excitované a celkem vtipné. S burzou a černým pondělím to moc společného nemělo, ale to se dalo čekat. Závěr byl výborný. Co mě překvapilo, byl netradiční casting - v podstatě tam nebyl žádný hezký umělý člověk ... Celkově slušná zábava, ale top to nebylo. ()

122 (2019) (S01E06)

Konečně díl podle mého gusta. Když už to má být absurdní humor, tak pořádně. Zvracení a "vražda" top momenty celé první série. ()