Little Door Gods

• Čína Door Guardians (viac)

corpsy

Dosť nudná CGI fantasy, ktorá nemá toľko toho srdca, ako som čakal. Nevadí. Prečo, lebo je to len kvapka v mori záplav takýchto podobných produktov. Áno, len produktov. ()

Mkqp

Po zhlédnutí traileru jsem byl absolutně uchvácen a tento snímek chtěl vidět co nejdřív. Bohužel se nenachází ve velkém povědomí, takže české titulky byly pouze mým zbožným přáním. Pár měsíců jsem čekal a po opětovném zhlédnutí traileru ihned začal se stahováním celého filmu. Po zapnutí uběhly první vteřiny a já byl blahem bez sebe, poněvadž na mě vše působilo skvěle. K mému neštěstí to však netrvalo dlouho a mírné mezery se začali objevovat. I přesto se, ale jedná o skvělý rodinný animák se sympatickými charaktery, skvělou animací a příjemným hudebním doprovodem. ()

stanyko

Pekne spracovana jednohubka, avsak bez nejakej hlbsej myslienky ako je uz standardom v animakoch v poslednej dobe. Videl som anglicku verziu a dabing slapal ako ma az na suslaveho a nevyrazneho Edwarda Nortona. Fakt nechapem ako sa ten dostal k dabingu. Celkovo je to na cestne 3 hviezdy. ()