Pětatřicetiletý Hugo během jednoho dne přijde o práci i o manželku Moniku a nastěhuje se ke svému kamarádovi Honzovi na loď v hausbotové zátoce. Seznamuje se tu se zajímavou skupinkou starousedlíků, která se každý večer schází v místní hospůdce U Utopence. Je mezi nimi Kapitán, který se kdysi plavil po moři a teď řídí přívoz, divadelní Režisér, který tu tráví důchod, „živá socha" Stanislav nebo vášnivý vymetač popelnic Bohumil. Dobrou duší hospody je její majitelka Boženka, která právě řeší překvapivě vysokou fakturu za elektřinu. Protože je na Boženčin rozvod napojena půlka zátoky, je třeba viníka zvýšené spotřeby vypátrat, čehož se hospodští štamgasti s radostí ujmou. Hugo utápí svůj žal po Monice v pivě a doufá, že jeho nové útočiště bude opravdu jen dočasné. (TV Nova)

ohneta

Hodnotím, až po shlédnutí 11. dílů a ne jako spousta komentářů, který seriál hned pošlou do odpadu po shlédnutí půlky prvního dílu. První dva díly sice žádná sláva, ale ostatními pokračováními, seriál boduje, spousta skvělých vtipných scének, bezvadné herecké výkony, pěkná příroda. Rychle ubíhající díly. Mě se prostě seriál líbí a těším se vždy na nový díl, protože mě dokáže hodit do pohody a naladit pozitivní energií. Takže hodnotím po 11. dílech a budu se těšit na další. A komu se to nelíbí, a´t se dívá na něco jiného, od toho máte přepínač na ovládání TV. ()

Beliel odpad!

Hurááááá, další odpadový seriál je na světe! No jak se tohle mohlo stát? Jděte už s těmito pokusy o ničem opravdu do prdele! ()

GeorgiK

Zridka pisu komenty, ale tentokrat musim. Kazdej tu na to plive, ale podle me je to vyborna oddychovka se skvelym hereckym obsazenim a vykonama, vcetne Toma K. Musim podotknout, ze serialy sleduju minimalne, a kdyz uz, dost si vybiram. Takze nejsu zadnej vykramovanej fanda jakekoliv sracky, co je zrovna v TV. Netusim, jestli si tu polovina naroda hraje na narocny divaky, nebo jsou jenom tak zdegenerovani tema americkyma akcnarnama, ze jim toto pripada nudny. Ctvrta hvezda to sice neni, to je fakt, ale zas takovej propadak, jak z toho mistni - radoby filmovi kritici - delaji to taky zdaleka neni. Za me 100%, at tomu trosec zvednem hodnoceni. ()