Strach o dceru

(TV film)
  • USA A Mother's Worst Fear (viac)

Alice opustila náročné zaměstnání policejní vyjednávačky, aby se mohla víc věnovat rodině. Její plány vezmou za své, když někdo unese její dceru a nepožaduje výkupné. Strach o dítě ji donutí vrátit se do světa, z něhož odešla, a pátrat na vlastní pěst... (TV Prima)

BOURQUE

Neskutočne povrchný a predpovedateľný thriller na úrovni TV filmu. V danom žánru existuje niekoľko lepšie natočených snímok, nehovoriac o kvalite hereckých výkonov. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

John80

Veľmi slabý TV Thriller, dráma o únose dcéry a pátraní jej vlastnej matky na vlastnú päsť,aby našla svoju dcéru 1* ()

Viselec

Tenhle film měl asi o dvě hvězdičky víc, dokud jsem jen četl jeho přepis. Všichni tu vypadají jako vystřižení z amerického reklamního letáku a já zjistili, že když se tahle levná náhražka života rozpohybuje vzbuzuje ve mně nutkavou potřebu ji praštit do obličeje. Nedostatky v ději obraz taky, oproti mému doufání, nespravil. Takže je to něco jako Kdepak je má kravička s kriminálním nádechem a výrazně nižším kulturním přínosem. ()

710.cz

Když se sejdou absolventi Srandyho univerzity a rozhodnou se natočit "dílo". Tohle hraje chvost v tabulce béčkových filmů a aspiruje na sestup mezi céčka. ()

rublik05 odpad!

Hodně nudný a tuctový thriller, postrádající jakýkoliv náznak kvalitního děje či napínavé atmosféry. Herecké výkony mizerné, vše působí dost lacině a uměle. Film jako takový je dost nudný, nenabízí vůbec nic nového nebo výjimečného. Ve svém žánru jednoznačně totální propadák. 0/10. ()