Tsubame Kamoi je bývalá členka japonských obranných složek, která prošla tím nejtvrdším vojenským výcvikem. Nyní se tato mladá žena snaží najít nějakou práci, ovšem při výběru nového povolání má velmi specifická přání. Tsubame je totiž až nezdravě posedlá roztomilými mladými děvčátky, které by nejraději oblékala do roztomilých krajkových šatů vlastní výroby. Z logických důvodů má však obrovský problém si nějakou práci poblíž dětí najít, protože v momentě, kdy se začne otevřeně projevovat její nezdravá posedlost, by jí asi nikdo normální jen tak dobrovolně své dítě nesvěřil. Tsubame se však nevzdává, a když zjistí, že v okolí bydlí krásná mladá blonďatá dívenka původem z Ruska, pro kterou její otec shání služebnou, tak se nenajde nic, co by jí zabránilo v tom se na toto místo dostat... (Jeoffrey)

Jeoffrey

Z etického hlediska je příběh o ženě s takto nezdravou obsesí po malých děvčátkách, v kombinaci s věcmi které dokáže občas vypustit z úst, v podstatě čirým odpadem a je to něčím, z čeho by se neměla dělat legrace. Dokážu pochopit tento pohled na věc. Je to ale jenom komedie, přehnaná satira, kterou nemůže nikdo brát vážně, nejde (dle mého) o žádný pedo fan service, nejsou tu žádné přehnaně erotizující scény, scény s výrazným erotickým podtextem, takže za sebe se na to nedokážu dívat jen skrze prsty. Jde o občas i milý příběh se sympatickou hlavní dětskou hrdinkou, která má smutnou historii, několik psychologických problému a z toho všeho jí má (kromě jiného) pomoci žena s extrémním a naprosto nezdravým zájmem, o kterou má zájem další žena s naprosto přehnanými masochistickými sklony. Je to divné, je to šílené, často až pitomé, ale bohužel já se docela bavil... Takže u mě zde z velké části zastíní zábava jisté morální výhrady, které bych dokázal najít a pod 5,5/10 nakonec nejdu. ()

Akireu

Tohle anime mi opakovaně doporučila holčina, co mne přes mé předsudky přivedla k anime, ještě v čase, kdy jsem sledoval dílka dle jejích tipů. 2x jsem to u prvního dílu dropnul a nechápal, proč bych se měl na tuhle čistě pedofilní nechutnou záležitost dívat, na potřetí mi to vysvětlila, kvůli Midori a ano, Midori je jediný důvod, proč se na tohle dívat a čistě za níž dávám jednu hvězdu. Co je Midori zač naznačím na asi nejlepší scéně, kdy ke konci Midori jde do práce spolu se psem na vodítku, zakecá se s pedánkou a pak pes zatáhne za vodítko, aby už šla, až tehdy jsem si všiml, že obojek má na krku ona a pes v tlamě rukojeť vodítka a pobavil mne jak ten roztomilý paradox, tak má nevšímavost. Přesto si ale nemyslím, že by Midori vyvážila všechny ty nepříjemné pocity ze sledování pedofilky, snažící se uhnat bránící se malou holku. Korunu všemu pak dal závěr, kde už to vypadalo v pozitivní posun, že se pedofilka přestane o tu malou sexuálně zajímat, ale bude se o ní jen starat, jaký to však omyl, když úplným závěrem pedofilka opět vyjádřila tužbu, mít s tou malou dítě, to neberu jako vtip ale jako zdůrazněnou expresi choutek dotyčné.  Pokud tedy máte slabost pro extrémně úslužné služtičky, je důvod tohle vidět, ale nejlepší volba by asi byla zkusit pogooglit jestli někdo nevystříhal a do krátkého filmu nesestavil scény s Midori.  Jinak už je důvod se na toto dívat jen pokud jste pedofil a nebo pokud nepociťujete při sledování pedofilních záměrů (byť tedy v jemnější ženské formě) odpor/hnus/pobouření či všechno tohle dohromady. Pokud to mělo být něco jiného než pedofilní fanservis, pak neměli tu pedofilku dělat tak opravdovou, výroky jako "budu tě milovat i potom, co budeš mít první periodu" fakt nejsou sranda, protože přesně takhle "ryzost" své lásky obhajují i skuteční pedofilové, hnus u nějž je mi proti srsti, že bylo byť jen legální jej vytvořit. ()

• Seriál je inspirován mangou „Uchi no Maid ga Uzasugiru!“ neboli „Uzamaid“. (Petrmachovec)