Jste zváni na výroční 70. Herogasmus! Při vstupu musíte předložit tuto pozvánku! Platí stejná pravidla jako vždy: žádné kamery, žádní nenadaní hosté, kteří nepodepsali mlčenlivost, nejsou svolní ke všemu a nedají to do médií! Hračky si přineste vlastní, ale jídlo, alkohol a lubrikanty budou všem k dispozici! A nezapomeňte potvrdit účast, abychom znali počet návštěvníků kvůli cateringu! (Prime Video)

Sopholojong

"Oi, oi"... Po piciiiiii yeeeeeeees! Sups gangbang & Butcher vs. Homelander. Najodvaznejsi serialovy pocin vsetkych cias! Kripke, Goldberg a Rogen si idu po zlate filmove (nielen serialove) olympijske medaily. PS: Feige uc sa! ()

Metuje

Všichni se tu ukájí nad tím, jak hrozně "za čárou" seriál je, jak bojuje se stereotypy, doslova boří zdi atd atd, jak je tu hrozně krve, sexu, sprosťáren atd. Ale to všechno je jen nudná výplň. Super byl Homelanderův rozhovor sám se sebou, Tonda Starr je fakt skvělej herec, pár rozhovorů mezi oběma zamilovanými páry a závěrečný fight, takže tak 3 hvězdy. Zbytek je prázdná show na efekt. ()

Harry89

Seriál miluju od začátku ale tohle je zatím absolutní top! Fakt jsem zvědavej, co nám tahle úžasná série ještě přinese. ()

ReproBoy

Ještě nikdy jsem nezařval u seriálu JO JO JO JO ty vole JO JO tady máš ty sráči. Nikdy, až do teď..  Hoši, dejte tomuhle dílu 100%, ten si to fakt zaslouží!!!! Ale ta svině to přežije. Věřte tomu..  Wau jako, vopravdu. ()