Maturita je jednou z překážek a životních milníků, které v současnosti musí překonat většina mladých lidí žijících v moderní společnosti. A její překonání slibuje nový začátek. Své o tom ví i Yuge Itsuki, který má maturitu čerstvě za sebou. Jeho vstup do světa dospělých je však něčím speciální. Jeho stejně stará příbuzná a současně kamarádka z dětství Konatsuki Mahiru se mu totiž svěřila, že je těhotná. A právě když mu tuto novinku sděluje a chce mu i říci, kdo je otcem jejího dítěte, stane se něco naprosto nečekaného. Oba jsou náhle a bez jakéhokoli varování přeneseni do kouzelného světa zvaného Granvania, který je v současnosti pod útokem příšer. Jedinou možností, jak tento svět spasit, je přivést na svět takzvané „hvězdné děti“, které mají sílu nepřátele porazit a jejichž matkami mají být tamní panny – 12 kněžek znamení zvěrokruhu. A kdo jiný se má stát otcem právě těchto dětí, než Itsuki. (EMIA)

DaweForeman odpad!

Anime podle hry, kde je krásně vidět, jak se dají vyhodit peníze za úplné nic. Toto je tak nehorázný paskvil, že se divím, že jsem byl až takový masochista, že jsem tohle dokoukal do konce. Zaprvé se to snaží kopírovat styl hry, což je zásadní chyba, protože hra nikdy nevyjde stejně jako anime a musí se uzpůsobit. Zadruhé mi to přijde jako kdyby se autoři sešli na nějaké poradě, kde se snaží hodit různé nápady dohromady a nakonec někdo zahlásí proč to tam nehodit všechno. A tak pejsek s kočičkou udělali dort. Míchá to tam různé myšlenky a styly, které vůbec nesedí dohromady, a ještě k tomu hází několik různých narážek na další jiné počiny nebo skutečnosti. Sem tam si člověk něco najde, co by možná byl dobrý nápad, ale vše je to úplně katastrofálně zpracované. Příběh je primitivní, kdy hlavní zápletka je spíše někde v pozadí a autoři se spíše zaměřili na co nejvíce úchylných narážek mývalice, která je tam nejvíce rušivým prvkem a je trapná než vtipná. Hlavu ani patu to taky nemá, protože jakákoliv snaha o vysvětlení je setkána s odkazem někde na internetu. To málo z fanservisu, co by tomu mohlo dát alespoň menší bezvýznamné plus je zabito cenzurou, kdy ani BD verze nepomůže nebo to zabije ona otravná "postava". Po animační stránce je to průměrné a po hudební možná o něco lepší. ()