Sudca na dôchodku Cooper so svojou pomocníčkou Larou loví pedofilov, ktorých následne nelegálne kastruje. Vo chvíli, keď sa mu honba za nebezpečným pedofilom vymkne z rúk, zapája sa do prípadu aj polícia. Zatknutie psychopatického únoscu Simona Stullsa, ktorý ženy väzní v svojom dome a neskôr ich zabíja, však spustí dlhý a nebezpečný súboj zločincov s políciou. Sériový únosca a vrah Simon Stulls má totiž neznámeho komplica, a ten navyše získal spojenca medzi policajtmi, ktorého vydiera životom jeho malej dcérky. V sérii explózií plynu a bômb zahynie mnoho policajtov, v ohrození je aj život malého dievčatka. Jedinou šancou odvážneho detektíva, ako zachrániť život uneseného dieťaťa, je spoznať vrahovu pohnutú minulosť a odhaliť identitu jeho skutočných rodičov. (TV JOJ)

Lvísrdce odpad!

Všichni se chovají , jako by měli IQ 60. Na začátku exsoudce organizuje kastrace pedofilů s použitím svěřenkyně jako volavky. Když to praskne, tak ho policie pustí. Rekne jin, že to děvče je v nebezpečí (pro což nemá žádný důkaz) a policie vpadne do toho domu střílejíce na všem co se pohne. V podobném nesmyslném duchu to pokračuje až do úplného vyčerpání. ()

PORTER44

Průměrná krimi,sice nechybělo napětí a padouch podal bravúrní herecký výkon a ještě nakonec se zjistilo že jsou dva jeden retard druhý sadista ale bohužel v celém filmu mi chyběla mrtvola,padoucha chytli vlastně skoro ze začátku a pak se táhne jen vyšetřování až konec se docela povedl. ()