Černota

(relácia)
Krátkometrážny
Česko, 2018

Podsvětí Prahy je odhaleno v novém dokumentárním pořadu Černota. Autentické záběry natočené skrytou kamerou přímo z ulic našeho hlavního města. Ponořte se do organizovaného zločinu a sledujte životy lidí, kteří žijí za hranicí zákona. V první sérii se hlavní aktéři zaměří na problematiku drog v centru Prahy. Odhalí jak funguje organizovaná síť afrických naháněčů a proč s tím policie nic nedělá. Stráví den s drogově závislým a názorně ukážou, jak je snadné se v Praze živit jen pomocí krádeží. Otevřou starou kauzu s čištěním lístků na městskou dopravu a ověří, zda-li tyto praktiky stále fungují. (Stream.cz)

Davidaxik

Velice důležité ukázat co se kde děje. Kdyby toto mohlo vydělávat i v jiných městech. Tak už u nás naháním ty naše kriply taky! Žel nevydělá. Klukům držím palce. ()

jjjerry

Líbí se mně téma a styl. Vadí mně občas nedotažené věci dokonce a snaha o moc velkou senzaci na ukor reálněosti. Co mě hodně zklamalo bylo "ustřižené video" s policií, herec místo policisty co jako provází hlídku, atd. ()

PoprockCZ

Nejzajímavější bylo bezpochyby téma drog v Praze, následné 2 série ještě šly, ale množírny už byly velmi slabé. Navíc si nemůžu pomoct, ale oba tvůrci působí velmi nesympaticky. ()

Shady24

Zajímavé téma, špatné zpracování. Po roce natáčení je výsledek ten, že jeden díl má průměrně 6 minut? Se posrali, ne? ()

Filooos

myslím, že materiálu měli dost na to, aby z něj vyprodukovali tak nudně sestříhané reportáže. Škoda - promarněný potenciál. ()