Hilda - Série 1 (2018) (séria)

Chapter 3: The Bird Parade (S01E03)

(epizóda)
  • Kanada Chapter 3: The Bird Parade

honajz2

ZAČÁTEK ZDE ...čím blíže se epizoda blíží konci, tím více se začíná ukazovat, že vše kouzelné zde skutečně asi přeci jenom je skutečné a tím pádem z toho fantasy asi bude, takže bych konečně nemusel přemýšlet nad tím, jak to proboha brát, ale o to víc doufám, že se tam víc představí celý ten svět, který mi momentálně nedává smysl a právě ten mi v tom chybí na to, aby mě to mohlo pohltit a já si to mohl zamilovat, protože takhle to zatím vypadá, že to sází jen na tu hřejivost a pozitivitu v každém díle, ale nic jiného to nedokáže nabídnout, protože tvůrci věří, že to stačí. A třeba se taky pletu. Doufám, že se pletu, protože Hilda a ten elf si začínají získávat mé sympatie a hlavně Hilda ano, protože do jisté míry sdílíme stejné názory, hlavně na to, že nic nevypadá úplně stejně, ani kameny. Holt rozhodnou další díly a o stylu u mě rozhodne, jestli se v příštím díle povede její mámě vidět toho elfa. Pak je vše jasné a já tam nebudu muset hledat takové přesahy. Jestli se to ale nestane, budu asi zmatený i nadále. Uvidím. Za první a druhou epizodu 3*, za tuhle slabé 4* ()