Jeoffrey

It’s about fairies, friends and family… Třetí sezóna Hildy mě mile překvapila, nějak jsem si myslel, že je seriál uzavřený filmem, zkrátka nedokázal jsem si vůbec představit, kam se může příběh ještě vydat. Ovšem evidentně jsem kreativitu autorů hodně podcenil, protože tahle série rozhodně nezaostává ze těmi předchozími, je stejně kouzelná, emotivní a zajímavá. Dozvěděl jsem se hodně o rodině Hildy, hlavní příběh kolem tajemných víl se mi líbil, ale bavili mě i ty jednotlivé samostatné epizody (nejvíc asi The Forgotten Lake), které tuhle sérii doplňovali a poslední víc jak hodinový díl mě dokázal i slušně dojmout. Zkrátka opět vynikající zážitek a opět silné 4* - 8,3/10. ()

honajz2

Pro mě tahle série slabší vůbec nebyla, spíš stejně kvalitní jako ta předchozí a možná i maličko lepší. Hlavně díky tomu, že je celistvější a i v epizodních dílech se neustále objevovaly nová vodítka, která ze všeho udělala ještě mysterióznější podívanou, než se zpočátku zdálo a přitom to stále zůstává milé a osobitě poetické. Až si říkám, že bych si rád jednou přečetl komiks, protože by to mohl být první, který by v současnosti sedl. Ačkoli těžko říct, seriál je bohatší formou v mnoha aspektech, které by u komiksu nebyly. Stejně se k němu asi jen tak nedostanu, každopádně zpět k seriálu - díky téhle sérii jsem si ho oblíbil ještě o něco víc a mimo jednu nepovedenou epizodu ho mám ještě radši. Silné 4* ()

Milan25

Třetí série působila trošku slabší, než dvě předchozí, ale ten poslední díl byl pecka. Každopádně by seriálu neublížilo být trochu víc temný. ()