Cyklus anekdotických příběhů z útulného „krematoria na kraji města" se natáčí na reálných lokacích. Krematorium v Boru se potýká s finančními problémy i konkurencí v blízkém Týništi a snaží se zajistit maximální četnost žehu. Kromě černého humoru a vypointované zábavy v netradičním prostředí seriál Světlu vstříc nabídne skvělé herecké obsazení. (Kino iDNES)

barabura

Vtipnej seriál o jednom krematoriu, který bojuje o přežití. Líbily se mi originálně pojatý vystoupení při obřadech. Líbil se mi černej humor, i když se někdy dost opakoval, a nakonec se mi líbili i všichni herci v hlavních rolích, kromě Županiče, ten mi tam nějak nesed. Pro takovou tu domácí nedělní humornou chvilku dobrý. ()

fabecc1222

Za mě určitě jedna z lepších věcí, které se na Idnes Kino v posledních letech vyskytli a snažili se o pobavení diváka. Čtvrtníček hraje klasického Čtvrtnička, a dostanete od něj přesně to, co čekáte. Nápad s pohřebním ústavem je originální, do jaké míry jsou (povedené - narážky ohledně pece, spalů... i nepovedené - cokoliv s Kyšperským) fóry vytržené z reality posoudit nemohu, ale v takovémto krematoriu by chtěl pracovat asi každý. ()

Ivoman

Jednu hvězdičku ? Odpad ? Špatně. Co jste čekali ? Drama ? Pusťte si Hamleta, todle je nadčasové dílo. Přesně a jasně popsáno. Anekdotické příběhy z krematoria, které se musí brát s nadhledem a grácií přesně jak to bylo natočeno. Jediné mínus (nestrhávám hvězdičku) je, že to natočil stejný režisér, který stojí za píčovinou Kancelář Blaník. Blaník je tak amatérsky natočen, že to prostě nechápu, jak to mohl natočit stejný rejžák. ()

Igy007

Tak takhle jo, Hodan Bartes ... pro tento seriál jsem zahořela. Smrt si o parodování přímo koleduje, je jen málo témat pro humor vhodnějších než právě zakukání. Třímetrový Kyšperský s malinkým ukulelíčkem na mě zabírá, mám ráda Svět pod hlavou, Nonstop lahůdky, prostě mě ten chlápek baví. Jeho moderované obřady vstoupí do dějin pohřebnictví. Batulková a Županič znamenají další plusové body. Čtvrtníček je prostě komik, to musím uznat, a i když je to sviňa zaprodaná, rozesmívá mě už 35 let. Týniště a Bor zesměšněny, což potěší každého antidietlovce, a to já každopádně jsem. Tohle není isnpirováno 6 feet under, já tam cítím fluidum Doblba (což je taky můj zamilovaný film). Líbí se mi i výprava, je to nejen konina, ale řemeslně slušně odvedený seroš se sympatickými hereckými výkony. ()

Dobry_clovek odpad!

Pouhy pohled na obsazeni beckovymi herci uz napovida, ze o zadne umeni nepujde a uz prvnich pet minut prvniho dilu to potvrdi. Neco tak amaterskeho se opravdu jen tak nevidi. Cele to pusobi jak kdyby si nejaky youtuber chtel splnit sen a se svymi kamarady natocil “ komedii “ na telefon. Jenze patnactiletemu youtuberovi clovek odpusti, ze neumi rezirovat, ze neumi strihat, pracovat se zvukem a ze jeho kamaradi hraji jak prkna. Pokud si ale nekdo chce nechat rikat reziser a brat za svoji praci penize, tak ho neomlouva ani nizky rozpocet. ()

Nový seriál Světlu vstříc na iDNES KINO

Nový seriál Světlu vstříc na iDNES KINO

02.10.2018

Na iDNES KINO mohou diváci nově sledovat seriál plný černého humoru Světlu vstříc! Cyklus anekdotických příběhů z krematoria ve finanční tísni, se stopáží do deseti minut byl natočen v reálných… (viac)