Po smrti dalšího spolužáka začíná nové vyšetřování. Studenti začínají myslet na budoucnost a při tom je trápí důsledky předchozích událostí. (Netflix)

DonBraso

O jednu hvězdu z pěti musím ubrat.Dalo by se říci,že je vše při starém a všechno tak tomu napovídá,ale některý díly jsou neskutečně zrychlené.Hlavně co se týče lásek.Dvě nové postavy by nebyly špatný,jasně jsou spíše na rozvětvení příběhu někoho jiného,ale přeci Malick tu nehraje zrovna bláhově.Tam,kde Guzmán a Nadia v druhý sérii byly v 8 dílech na budování si dát první pusu,zde je to právě s Malickem za dva díly hotovo.Sice pak jeho příběh jde jinam,ale o těhle "maličkostech" to je celou třetí sérii,která popírá skoro vše ostatní.To,že některý ...no skoro všechny díly končí oblíbeným Cliffhangerem,aby hned v dalším dílu se začlo úplně někde jinde.Neříkám,že to nebylo i minule,ale zde jsem si toho až moc všímal.Jinak je vše při starém a stejně kvalitní jak už byl člověk zvyknutý.Jen se obávám,že u dalších sérií,prý mají být další dvě to spadne někam do typu Beverly Hills 90210,kdy už každý herec či heračka bude chodit s každým a na to se dají vždy další dvě tři nové postavy.Třetí sérka končila pěkně a tak nezbývá,než si zase počkat na čvrtou. ()

dubinak

3. série navzdory skvělé předchozí série u mě dost poklesla, ač se to v mém hodnocení příliš neprojevilo. Důvodů, proč se mi ale tato řada nezamlouvala je více. Za prvé nové postavy jsou tentokrát strašně nesympatické, nehodí se tam a akorát slouží k další propagaci LGBT komunity. Do pozadí jdou taky dříve prosazované postavy a přebírají to ty nezajímavé. Taky úplně nejsem spokojená se zdejšími vztahy a tím, jak některým postavám naprosto jeblo. Scénář je tudíž slabší stránkou této řady. Nakonec mě to ale zas až tak nezklamalo a konec byl dojemný. Co mě ale děsí, je jasný náznak toho, že spousta postav odchází, takže se opravdu hodně bojím o čtvrtou sérii, protože příliš nových protagonistů už by mohlo diváka odradit úplně. ()

Bumkybunny

Z této série mám značně rozporuplné pocity. Na jednu stranu se mi líbí, že vývoji některých postav dali víc prostoru než v sériích předchozích. Bohužel se mi ale zdá, že některé měly během první a druhé série dost dobře našlápnuto být mimojiné třeba i mými oblíbenými postavami, ale tady jako by se jejich linka jednoduše pozastavila a zastávali zbytečné postranní role, jejichž jednání se proměnilo v náhodné a občas až dokola opakované impulzivní projevy. Přesto ale musím říct, že jsem si sérii i tak užila a Elite mě nezklamal. Většina toho, co mám na tomto seriálu ráda, tam zůstala. Napětí a nečekané zvraty tedy rozhodně. A jaké poučení z toho všeho plyne? Hlavně bacha na fluorescenční barvy :D ()

hony23

Schéma je stále stejné, na začátku se objeví mrtvola, abychom se pak vrátili o 5 měsíců v čase a sledovali události, které toto úmrtí zapříčinily. Oproti skvělé 2.sérii musím hvězdičku ubrat, z vývoje postav jsem moc nadšený nebyl, každý tak trochu šuká s každým a těch gayů je už tam také trochu moc. Přesto si ale seriál stále udržuje vysoký standart, jen mám trochu obavy o následující sérii, neboť spousta postav odmaturovala a rozjela se do světa. ()

Orion12

Je to furt fajně drzé, pubertácké, napínavé, ale druhá série se mi zatím líbila z těch, co jsem viděl nejvíc. V této sérii dostávají větši prostor zatím trochu upozaděné postavy- Ander, Omar, Rebeka a další. Příběh trošku jde jiným směrem, což není úplně špatně a napínavé to furt je dost. Spousta postav si prošla šílenou proměnou od první řady, což je vždy super vidět. Joo za mě je to furt ten stejně dobrý šílený španělský seriál jako byl v 1. sérii. Jen bohůžel za mě se ty dvě série na druhou, které jsem chtěl dát skoro 5* nehrabou ani po koelna :( 6.5/10 ()