ScarPoul

Karl je super. Vždy bol aj bude. Mám rád jeho pohľad na život aj celý ten príbeh, že sa z normálneho týpka stal pomerne slávny týpek so svojským prístupom. Sick of it je ďalšou sondou a reflexiou Karla na svet v ktorom žije a ktorý mu príde hlúpy, bláznivý a zbytočný. Seriál si udržuje vtip aj nadhľad a dokonca má príbehovú štruktúru ktorá v slede rôznych scénok rozpráva príbeh o sympatickom vodičovi taxíku. Ale nie je to ani také vtipné, ani také trefné ako jeho cestovateľské programy. Sick of it je fajn projekt, ktorý má skutočný výborný len prvý a posledný diel. Ostatné sú tak na pol ceste. Dávam 60% s tým, že si nie som istý, či budem mať chuť na druhú sériu. ()

matolas

Dokument z Karlovho života a predovšetkým z jeho frflania. Niektoré scény sú nesmierne bizarné (verejné záchody a bábika, vyhodenie decka z taxíku, úplný koniec seriálu), ale po väčšine aj karlovsky originálne a vtipné. V podstate nič podobné asi ani na televízií neexistuje a neexistovalo, už len preto je to fenomén. Fifer: viem, že to nie je dokument, nemám na mysli žáner, ale takto nejako si presne predstavujem jeho život, preto "dokument". ()

Fifer

Když tady čtu ty komentáře (matolas): Proboha nejde o žádný dokument z Karlova života. Je to normální hranej seriál, kterej Karl napsal. :-) První díl hodnotím slovy Karla, když stojí před nějakou světovou památkou, ze které se všichni můžou podělat: "iz olrajt, enit." Karl je kouzelnej, jen první díl nenabídl víc než klasické variace na ňoumu. Uvidíme, co bude následovat. ()