Fifer

Když tady čtu ty komentáře (matolas): Proboha nejde o žádný dokument z Karlova života. Je to normální hranej seriál, kterej Karl napsal. :-) První díl hodnotím slovy Karla, když stojí před nějakou světovou památkou, ze které se všichni můžou podělat: "iz olrajt, enit." Karl je kouzelnej, jen první díl nenabídl víc než klasické variace na ňoumu. Uvidíme, co bude následovat. ()

ScarPoul

Karl je super. Vždy bol aj bude. Mám rád jeho pohľad na život aj celý ten príbeh, že sa z normálneho týpka stal pomerne slávny týpek so svojským prístupom. Sick of it je ďalšou sondou a reflexiou Karla na svet v ktorom žije a ktorý mu príde hlúpy, bláznivý a zbytočný. Seriál si udržuje vtip aj nadhľad a dokonca má príbehovú štruktúru ktorá v slede rôznych scénok rozpráva príbeh o sympatickom vodičovi taxíku. Ale nie je to ani také vtipné, ani také trefné ako jeho cestovateľské programy. Sick of it je fajn projekt, ktorý má skutočný výborný len prvý a posledný diel. Ostatné sú tak na pol ceste. Dávam 60% s tým, že si nie som istý, či budem mať chuť na druhú sériu. ()

matolas

Dokument z Karlovho života a predovšetkým z jeho frflania. Niektoré scény sú nesmierne bizarné (verejné záchody a bábika, vyhodenie decka z taxíku, úplný koniec seriálu), ale po väčšine aj karlovsky originálne a vtipné. V podstate nič podobné asi ani na televízií neexistuje a neexistovalo, už len preto je to fenomén. Fifer: viem, že to nie je dokument, nemám na mysli žáner, ale takto nejako si presne predstavujem jeho život, preto "dokument". ()