Taste Me: Death-scort Service Part 3

sedm.1 odpad!

Nejodpadovější Odpad! Samozřejmě že i první díl byl ukázkovým laciným brakem, ale zároveň z něj i sálalo tvůrčí nadšení, poctivá dávka zvrhlosti a nefalšovaná undergroundovost, ovšem tento třetí díl není už nic jiného, než 100 (!!!) minutová přehlídka amatérismu, nudy a touhy natočit něco zvrhlého od člověka, který ale není zvrhlý ani trochu. O čem to je? Partička neuvěřitelně odporných, ale opravdu odporných, tlustých, ale opravdu tlustých, procvočkovaných kurviček a jeden jejich starý, ale fakt starý sluha, pobíhající po celou dobu neustále nahý a se stojícím scvrklým pérem, si k sobě zvou fakt ještě odpornější a ještě tlusčí slizáky, které mimo záběr zabijou a jako že dělají, že je kuchají, a vyžírají jim vnitřnosti, odtud pak zřejmě onen podnázev Taste Me. Toť obsah a podstata filmu. Ovšem pozor, to gore, tedy to požírání vnitřností, to je tedy taky jako terno! Vypadá to asi tak, že na toho tlusťocha napatlali hromadu paštiky, kterou si pak rozmatlávali po tom svým hnusným ksichtu, respektive dědek po péru a strašně u toho hekali blahem, jak jim to „kanibalství“ dělá dobře. Nehledě na to, že jim ti jakoby mrtví špekouni dýchaj pod rukama jak o život, no děsná sračka. Navíc ty tlustý mařeny tam roztahujou nohy jak divý a pořád tam vytlemují ty svý vytahaný škeble, prostě k poblití. A nejhorší na tom je, že to bylo tak strašně mizerný, že se mi to nechce dostat z hlavy, zkrátka je to sice odpornost a zvrhlost, ale určitě ne ve smyslu, jakým si přáli tvůrci. ()