Na začátku chtěla zpět jen svoje fotografie, ale postupně bylo v sázce víc a víc. Austin v roce 1954 je ospalé texaské město, kde se sotva mohou naplnit sny o zářivé budoucnosti. Nadine Hightowerová ovšem o lepších dnech snít nepřestává, přestože právě teď na tom není zrovna nejlíp. Její manželství s Vernonem, který je majitelem baru, se ocitlo v troskách, a vypadá to, jako by je kromě společného jména už vůbec nic nespojovalo. Jenže právě když se schyluje k rozvodu, se stane podivuhodná věc. Nadine se totiž zaplete do nebezpečné situace, v níž jde o vraždu - a na koho jiného se má obrátit o pomoc než na Vernona? Jí jsou v patách policajti, po něm jdou vrazi - řekněte sami, není ta láska nádherná? (oficiálny text distribútora)

Fiftis

Veľká škoda, že tento film je tak zabudnutý a pritom v ňom hrajú také hviezdy ako Jeff Bridges, či Kim Basinger. Odohráva sa v krásnych 50.tych rokoch a je to teda pekné retro. Krimi komédia s úsmevnými scénkami... a hlavne s ozaj krásnou Kim Basinger. Aj keď sa jedná o kriminálny film a hlavná hrdinka je tu v nebezpečenstve, sú tu scénky pomerne humorné. Hlavnej dvojici to veľmi klape, až si človek myslí, že boli pár aj v skutočnosti. Možno by ste si tento film mohli pozrieť aj vďaka tomu, že je tak neskutočne krátky - hodina osemnásť aj s titulkami. Pre mňa celkom príjemné prekvapenie. ()

dopitak

Ani v pořadí ostudně už třetí dabing nepřidá téhle ulítlé rádobykomedii lesk. Bridges je k nepoznání mladý, Basinger rozvrkočená, a několik zabijáků neschopných. Dost málo na nějakou akci, napětí i vydařenější gag. ()

p.a.douch

Ale jo, to se taky dá. Sice to není žádná komedie, ale spíš dobrodružnej retro příběh (i když párkrát jsem se zasmál). Tenhle film nemá přehnanou stopáž, takže pěkně odsejpá. Dnes už jsem jeden film z 80-tých let hodnotil. A tenhle film je stejně dobrej. Takže dávám taky 4 hvězdy. Basingerová s Bridgesem jsou pohodová dvojka a mě v tomhle dílku pasujou. Docela bych jim tenhle vztah věřil. Zkrátka mě se to líbilo a mám pro oba slabost. Glenne Headlyová je dobrá skoro vždycky, když ji vidím (tady sice nemá tolik prostoru, ale je v pohodě). Ripovi Tornovi zloduchové jdou a jeho gorily v podání Mickeyho Jonese a Bluea Deckerta jsou správný troubové (chřestýši jsou pěkně hnusní). Jay Patterson taky pěkně slizkej. Štěknul si tady i otec Bena Stillera Jerry. Takže 4 hvězdy. ()

blackrain

Film je sice označován jako komedie, ale na mě byl zatraceně málo komediální. Z toho tématu se dalo vykřesat mnohem víc a mohla z toho být pěkně bláznivá jízda. Takhle je to průměrná podívaná v atraktivním retro kabátě. V podstatě film na jedno podívání. Nic s ním nezkazíte, ale ani s ním nic nevytrhnete. Kim Basinger by neměl nikdo dávat zbraně do ruky. Vypadá s nimi velmi nepřirozeně. Vůbec mi k ní nesedí. ()