Tři Vandráci (Pavel Liška, Honza Révai a Hynek Bernard) si usmysleli, že se vydají za dobrodružstvím na vlastní pěst, aniž by věděli, co je čeká. A to ve všech směrech. Vybavili se kamerami, foťáky, dronem a spoustou techniky na zálohování dat a vydali se napříč střední Amerikou na vlastních motorkách, aby poznali místní kulturu, dotkli se historie indiánských legend, zažili nečekané. A mnohem víc. Nejsou to badatelé, motorkáři ani cestovatelé. Vandrování světem je prostě opravdu baví a doufají, že bude spolu s nimi bavit i vás. (TV Prima)

Recenzie používateľa cheyene k tomuto seriálu (8)

Epizoda 1 (2018) (E01)

Jako startér rozhodně navnadí a zaujme. Trochu mi to stylem připomína Trabanty. Konec této epizody okamžitě lákal ke zhlédnutí další. ()

Epizoda 2 (2018) (E02)

Za "jungle house" a noční výšlap džunglí musím dát 5*. ()

Epizoda 3 (2018) (E03)

Návštěva vesničky, tamní lidé a cesta s nimi k životodárnému prameni. To mělo své kouzlo. ()

Epizoda 4 (2018) (E04)

Spoilery ..... Za Lady Karneval od Gotta, Salvadoranku, co studovala v Ostravě a mluvila česky a za mrtvolu se spoutanýma rukama s prostřelenou hlavou u silnice dávám 5*. ()

Epizoda 5 (2018) (E05)

Guatemala a každý vlastní cestou, to je příjemné oživení. ()

Epizoda 6 (2018) (E06)

Mexiko, fotografie špinavé šmouhy a ve výsledku z toho na displeji foťáku malba, noc zaznamenaná kamerou s nočním viděním a očistný rituál. ()

Epizoda 7 (2018) (E07)

Návštěva lakandonského posledního náčelníka a opět vstřícnost obyčejných lidí. ()

Epizoda 8 (2018) (E08)

Závěrečná epizoda se povedla. Domácí pálenka z agáve, výlet na koních za motýly Monarchy, výstup na sopku do výšky přes 4000 m. a rozloučení krátkým sestřihem z předešlých částí. ()