Poté, co veterán pomohl odvrátit teroristický útok, je pověřen ochranou političky, která patřila k hlavním obhájcům války, v níž bojoval. (Netflix)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (6)

Episode 1 (2018) (E01)

Civilní, napínavé, s velkým příslibem. UK produkce tyhle seriály umí. Postavy se chovají lidsky a ne jako figuríny, které jen odříkávají text. Závěrečná minuta přinesla možnosti, jak to bude pokračovat a mě se tento směr líbí. ()

Episode 2 (2018) (E02)

To sblížení jsem čekal od prvního momentu. Může po přinést silné emoční vypětí. Jinak hlavní příběh se začíná nepatrně větvit. Baví mě to politikaření. Každý má nějakou agendu. Bezpečnostní složky mají rivalitu, někdy až nepříjemně nezdravou a do toho se v pozadí, někde ve stínu, skrývá teroristická hrozba. Karty jsou rozdány zajímavě, kdo udělá první chybu? ()

Episode 3 (2018) (E03)

Tahle epizoda mi nějak nesedla. Milostné pletichy nabírají na intenzitě. Politikaření se zahalilo do kouře a bylo takové polovičaté. A ten závěr mi přišel malinko zbytečný. Atmosféra ustoupila do pozadí. Pozitivem je, že nepřítelem může být zatím kdokoliv, zrádců bude možná i více. ()

Episode 4 (2018) (E04)

Nečekaně drsné rozuzlení a na konec se vše dále zamíchalo. Předhazují se náznaky, avšak čekám nějaký šílený twist, ze kterého divákovi spadne huba na zem. ()

Episode 5 (2018) (E05)

Přicházejí komplikace, nová podezření a přitom to není ukrutně přitažené za vlasy. Velmi dobrá práce s tempem a napětím. ()

Episode 6 (2018) (E06)

A finále zdárně ukončilo tuto thrillerovou jízdu. Dobré herecké výkony, zajímavé a poutavé zvraty, uvěřitelné postavy a dusná atmosféra. Mít to o něco větší rozpočet, všichni bychom zírali jak blázni, ale i tak se jedná o kvalitní počin, který by neměl uniknout vaší pozornosti. ()

Emmy ovládla Hra o trůny, Fleabag a Černobyl

Emmy ovládla Hra o trůny, Fleabag a Černobyl

23.09.2019

Ceny Emmy 2019 byly rozdány a ani letos se to neobešlo bez pár překvapení. Velkým vítězem se stala závěrečná řada Hry o trůny, která z rekordního počtu 32 nominací proměnila 10 už v části Creative… (viac)

76. Zlaté Glóby – výsledky

76. Zlaté Glóby – výsledky

07.01.2019

Prestižní 76. Zlaté Glóby, udílené asociací zahraničních novinářů v Hollywoodu, byly vyhlášené první lednovou neděli z hotelu Beverly Hilton v Kalifornii. Předávání cen moderovala dvojice herců… (viac)

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz