Rodokmen krve

• Španielsko El árbol de la sangre (viac)

Mladý pár sepisuje příběh o společné historii obou rodin. Přitom odhalí temná tajemství svých příbuzných a jeden z nich musí udělat velmi bolestivé přiznání. (Netflix)

futislav

Skvělá kamera, až na výjimky skvělí herci, složitá změť osudů s překvapivým koncem, za mě 75%. Body dolů za místy nepřehledné pasáže a trochu uměle nastavovaný čas, ale jako celek velmi dobré. ()

mp5991

Přiznám se, že tohle jsem nedokoukal. Vlastně si nepamatuji, kdy jsem naposledy film vypl tak brzy. Nevím, co mi vadí víc, jestli ten podivný vyprávěcí koncept, který vypadá, že má akorát za úkol film natáhnout, nebo to, že děj působí spíš jako scénář k pornu, kde by se ale alespoň bylo víc na co dívat. Možná tomu křivdím, možná se to v pozdější fázi nějak rozjede, první půlhodina mě ale rozhodně nemotivovala tomu dávat dál šanci. ()

Korpy22

Červená knihovna se stovkou postav naházená do jednoho filmu. Ve filmu se v podstatě nic neděje neustále se člověk vrací v čase sem a tam, postavy se různě prolínají, ale celý film neubíhá. Režisér filmu nás nechává napospas dvou lidem s počítačem, kteří se snaží vysvětlit svůj rodokmen. Možná kdybychom se podívali na rodokmen nějaké jiné rodiny, zjistili bychom, že je mnohem zajímavější, protože tahle rodiny je zhruba tak stejně zajímavá jako cely film. Vůbec. ()