Michael Moore si tentokrát bere na mušku zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem. Neopomene poukázat na kauzu města Flint, které jeho starosta kvůli ekonomickým zájmům nechal přepojit ze zdroje kvalitní pitné vody na jedovatým olovem kontaminovanou říční vodu. Blízký Trumpův přítel v roli guvernéra státu tomu jen přihlíží a problém bagatelizuje. (Snorlax)

chozze008

Špička. Už jsem od něj dlouho nic neviděl, ale troufám si říci, že tohle bylo nejlepší. A pozor, neni to tolik o Trumpovi jak by se z traileru mohlo zdát. Jde to dál. A to mě přijdě skvělé. Poukazuje to na události o kterých možná ani mnoho samotných američanů neví. A nenajdete je ani v normálních novinách ani ve fake news. Jestli zároveň agituje za svoje přesvědčení, a co..., ti které filmuje to dělají den co den, jenže ti agitují tak akorát za svoje prachy. Naštěstí jsou tam i ti co agitují stejně jako Moore za svoje přesvědčení. Jo jen toho co se tyce, jak se ze zacatku mihne Comey, samozřejmě nevím kde je pravda ale podle filmu Comey Rule, byl do této role dotlačen. ()

dragon'88

Silne zabery, ale dost nekoherentne a zaklincovane akousi agitaciou... k comu? Najviac ma prekvapili tie tliachanice od Trumpa a to som teda videl vselico v proti-trumpovskom vysielani. Zrejme vyberaju len tie veci, ktore su absurdne komicke a nie tie mrazivo strasidelne. Robit z neho sasa mu iba pomaha, ale ako bolo v dokumente spomenute, dobre je ked sa peniaze sypu. ()

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

23.02.2019

Zlaté maliny (v angličtině zkráceně Razzies) jsou ocenění za nejhorší filmy roku, které jsou každoročně „slavnostně“ udíleny den před Oscarovým ceremoniálem. Letošek pak nebyl výjimkou a byť nás ty… (viac)