Rány

• Veľká Británia Wounds (viac)

Will (Armie Hammer) je barman v New Orleans. Má skvelú prácu, skvelých priateľov a priateľku Carrie (Dakota Johnson), ktorá ho miluje. Prediera sa životom, ignoruje komplikácie a sústreďuje sa na radosť z okamihu. Jednu noc pri bare vypukne tvrdá bitka, ktorá zraní jedného z jeho stálych zákazníkov a spôsobí, že tam nejakí vysokoškoláci v zhone stratia mobil. Will ho nájde a začnú mu chodiť divné textovky a hovory. Zatiaľ čo to Will neberie vážne, Carrie nájde na internete akúsi dieru, ktorá by mala toto všetko vysvetľovať. Obaja objavili niečo nevysvetliteľné a pomaly to vychádza na svetlo. (Scraffy)

Duffman 97

Psychologický thriller s dobrým nápadem, který se ale absolutně utápí v naprosto příšerném scénáři. Tvůrci měli s hlavním protagonistou dobrý záměr (snaha ho v očích diváka pohoršit prostřednictvím svádění kamarádky) ale naprosto otřesně to podaly. Jinak je celý film nezáživný, málo psycho a o strašidelnosti nemůže být ani řeč. ()

Adri.

Téměř celý film jsem si říkala, jak to, že je zdejší hodnocení k tak originálnímu a zajímavému filmu tak skeptické. Jasně, nesmyslné chování postav, nejvíce tedy té hlavní, bylo sice chvílemi do očí bijící, ale i tak jsem byla připravena jít s hodnocením celkem vysoko. Ale pak přišel konec a já si řekla: "Co to jako mělo být?" Pořád jsem čekala, co z toho vyleze, jak se to všechno vysvětlí a jak to dopadne... a ono nic. Takže to nakonec byla vlastně taková splácanina, sice s pár dobrými nápady, ale bez hlavy a paty. Zdejších 40 % odpovídá. ()

1308boddah odpad!

Celou dobu si řikám WTF? Po konci byla potřeba zkouknout znovu pár "důležitých" scén, jestli mi něco neuniklo. Ale neuniklo, je to zkrátka sračka.  S lepší pointou by určitě bylo lepší hodnocení. ()

Mylan_ek odpad!

Nejhorší film co jsem kdy viděl, doopravdy kam se hrabe malý herkules. Začátek byl nadějný bavilo mě to vypadalo to na nadějný drama nebo tak mělo to potencionál, ale že se to dostane až do takových kravin blbost prostě. ()