Hotelová magnátka a jej synovec Markus tentoraz vycestujú do Mexika. Keď nečakane ochorie riaditeľ mexického hotela, Markus za neho na niekoľko dní zaskočí a stará dáma vyberá nového hotelového manažéra. Bude ním jej obľúbenec, mladý Julian von Behrenberg. Medzi starou dámou a mladíkom vzplanie iskra a Markus sa s nevôľou prizerá na ľúbostný románik svojej tety. Vzťah nerovného páru posudzuje veľmi skepticky. Ako dopadne prekvapujúca láska mladíka a bohatej dámy v Mexiku? (oficiálny text distribútora)

kajda.l

Mé cestování po světových hotelech jsem před dvěma týdny zahájil na Mauriciu a s místními službami jsem byl převážně spokojen,poté jsem se přesunul na Bali a zde už jsem se setkal se slabším servisem služeb a před malou chvílí jsem se vrátil z Mexika a zdejší služby s výjimkou delfínů byli strašné,po této zkušenosti si dám s cestováním na nějakou dobu šmitec. Romance pro geronty..děs,Leonie zde byla rovněž vzhledem k svému věku(německy) přemoudřelá a ta "hérečka" vyloženě otravná. Prostě zpackaná dovolená.. ()

Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +snad jen ta hudba -nic výrazného se neděje, prostředí Mexika není moc ukázáno/// O dost slabší než Bali. Tam jsem se tešil na Pierra Brice, k tomu jsem dostal krásnou přírodu a neviděný děj. Onen zmíněný herec tady není, prostředí mě tentokrát neuchávtilo, děj je řidký jak čajíček a navíc v předešlém filmu byla jako lákaldo dcera hlavního hrdiny. Ta se v tomto filmu jen mihne. A tak zbyde jen obyčejná německá produkce, která není nesnesitelná (nekoukatelná), ale není taky nijak výjimečná./// Celkem 45%/// ()

Bonniesgun

"Oficiální text distributora" popisuje zjevně jiný film... alespoň částečně tedy určitě! Ale bylo to opět to, co jsem čekala... neděle, venku hnusně a v televizi běží další sladká blbost. Tentokrát mírně horší než předešlé, ale úkol splnila stejně obstojně - přiblblý úsměv diváků a "jedno oko nezůstalo suché" efekt. ()

lordofrvhp

Další romantický výblitek z německého studia Lisafilm.Otřesný a nesympatický Christian kochlund v hlavní roli vypadá jako scvrklej Elmo ze Sezame,otevři se.Klišé na entou(slavná herečka se zamiluje do chudého nicky) a v oficiálním textu distributora je chyba-milenec té tety není mladý manažer,ale starý bezďák.Najde se jen pár kladů-krásné slečny ve vedlejších rolích,za ně ta jedna hvězda. P.S.-V jedné scéně lze zřetelně slyšet hudební motiv z E.T. Náhoda? ()