Mezi Falcónem a Rafou propukne brutální boj o moc. Félix se našel v obchodování s kokainem. DEA se ho snaží vylákat do USA. (Netflix)

Frajer42

Spoilery!Velice mile se nám to rozjelo. Konečně se tu a tam začínají objevovat nečekaná úmrtí některých sráčů. Je od tvůrců velice milé, že se distancují od současného trendu politiky genderové vyváženosti a nebojí se nechat zemřít homosexuála. Brutalita se nám krásně začíná stupňovat. Tento díl měl opravdu luxusní tempo, které bude doufám pokračovat i v nadcházejících epizodách. Lepší 4 kousky. ()

Loki_Six

"What do you do when your drug protection decides to sit on the sidelines? Easy. You buy more. And everyone knows the best deals in Mexico are in Tijuana. Call it Costco for corruption, where you buy in bulk. Why buy a few local cops when you can have the whole goddamn force?" ()

Luk Skywalker

Nakonec dobrý, ale jeden mini-příběh bych klidně vynechal a ten závěr je absolutně nereálný. To mohli scenáristé vymyslet něco normálnějšího než přímo na hranicích. A nějaké to umrtí, aby to byl Narcos :-). ()

MrEddie

Kiki a federales zastaví malé letadlo s milióny a dokumenty ukazující na spolupráci banky v El Pasu s Felixem. Rafa pošle "vzkaz" Falconovi. Žena Felixe zjistí, díky omylu v klenotnictví, kolik má manžel milenek a začne je sledovat. Kiki a spol. se snaží nalákat Felixe do USA. Velmi dobrá epizoda. Tři a půl hvězdy. ()