Narcos: Mexiko

• USA Narcos: Mexico
USA, (2018–2021), 29 h 25 min (Minutáž: 46–70 min)

Predloha:

Terrence E. Poppa (kniha)

Diego Luna, Scoot McNairy (rozprávač), José María Yazpik, Fermín Martínez, Michael Peña, Alejandro Edda, Alfonso Dosal, Fernanda Urrejola, Alyssa Diaz (viac)

Recenzie používateľa Kushina k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2018) (S01)

Skvělá první série o tom, jak se z ničeho dalo vytvořit obří impérium. Chtělo to jen chytrost, trpělivost, vůli, tisíce úplatků téměř každému a neskutečnou dávku drzosti. Ale problém nastává, když se ti nahoře, ti co mají málo inteligence rozhodnou něco udělat, tak zavraždí agenta DEA a rozjedou tím hrozná jatka, kde není nikdo v bezpečí. 85% ()

Série 2 (2020) (S02)

"SPOILERY" Série, která se více méně táhla v obrazu té první, až na ten rozdíl, že první 4 epizody se téměř nic nedělo a jen se řešily spory. Oproti první sérii, kde se budovalo impérium. Co mě na téhle sérii nejvíc ranilo byla smrt Pabla. Byl ty sice dealer s drogami, ale jeho smysl pro čest, spravedlnost, poctivost.....Fúha, to kdyby měl každý kartel, tak by jim biznis šlapal jak po másle. Byl to člověk, kterého respektovali a měli rádi všichni, ne jen zaměstnanci, ale prostě i lidi jako Kdyby Escobara, jen Pablo to nedělal aby si na svou stranu lidi naklonil a mohl je využívat, dělal to, protože byl prostě dobrák. Zabíjel, když musel a když nemusel, tak se snažil najít řešení. Jeho smrt mě opravdu mrzela. Jinak co se finálu týče, tak Felix ačkoliv to byl dokonale geniální člověk co se plánů týče, tak absolutně neměl limity v tom, co si o něm lidi myslí. Několikrát překročil hranice, ať už se týče podražení Rafiho, nebo strýce Amanda. On se ničemný parchant došel ještě dál a zavraždil ženu a děti a rozhodl se vyhrožovat kolumbijcům i svým partnerům... Kdyby nebyl v tomhle takový idiot jako byl, tak by měl peněz, že by se v nich mohl topit. Jenže to byl člověk, kterému nešlo o prachy, on chtěl moc a moc kterou měl a ovládal celé Mexiko mu nestačila a chtěl ovládat téměř celý svět a to se mu stalo osudným. 80% ()

Série 3 (2021) (S03)

Upřímně mě už pomalu série Narcos začíná nudit a vlastně je to pořád dokola, jedno a to samé. To co kdysi byl cool a nepředvídatelné, tak to je dneska už klasika a ačkoliv se film stále motá kolem drog a časově se prolíná se starými sériemi, tak bez Pabla to už není ten Narcos, který to byl. Jako všechna čest, natočené to nebylo špatně, vlastně dost dobře, ale přijde mi to spíše už utahané a emočně mrtvé. 65% ()