Narcos: Mexiko

• USA Narcos: Mexico
USA, (2018–2021), 29 h 25 min (Minutáž: 46–70 min)

Predloha:

Terrence E. Poppa (kniha)

Diego Luna, Scoot McNairy (rozprávač), José María Yazpik, Fermín Martínez, Michael Peña, Alejandro Edda, Alfonso Dosal, Fernanda Urrejola, Alyssa Diaz (viac)

Recenzie používateľa swinevenca k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2018) (S01)

Tuhle sérii jsem měl pustit rodičům, když na mě v 16-ti uhodili, ale obávám se, že bych jim ani s tímhle názorným příkladem nevysvětlil, že trávu nikdo neřeší, protože jsou mnohem horší věci, s kterýma se dá přijít do styku. Nepochybně by je o tom osobně přesvědčil sympaticky ne vždy brutální Félix, ale trocha toho křiku od nich byla ještě přijatelným trestem, protože sic se mechická série tváří jako katolická a občas pomalejší sestra kolumbijských atesistů, je to soudě dle závěrečného traileru jen tím, že jsme ji poznali v prenatálním období. Než se dostane do puberty, nezbyde mi nic jiného než opětovné puštění prvního dílu, protože se znalostí věcí příštích je ten rozjezd vždycky lepší. ()

Série 3 (2021) (S03)

Zjistil jsem, obyčejný mechický lide, že tě mám u zadní brady. Jo, morální bída tvých politiků mě výjimečně naplňuje blažeností z trvalého pobytu v srdci Evropy, díky trvalému hromadnému ženskému chování a pochovávání v poušti jsem rád za naši míru urbanizace a policajty, co se nepářou s agresivní fetkou a těžkost profesního bytí Janka Kroupy je proti tvým VOZům šéfování MF Dnes v matrixu AB. A chápu, že je škoda, to nevykřičet do světa, když svět zrovna poslouchá. Ale mě zajímá, jak to kdo z Narcosů skoulí, kdo skončí s koulí (na noze) a kdo skončí bez koulí (a nohou). A kvůli tomuhle ředění to prostě nebyl matroš jako dřív. Sjel jsem ho na ex, to jo, ale dlouho to nevydrželo. ()