Narcos: Mexiko

• USA Narcos: Mexico
USA, (2018–2021), 29 h 25 min (Minutáž: 46–70 min)

Predloha:

Terrence E. Poppa (kniha)

Diego Luna, Scoot McNairy (rozprávač), José María Yazpik, Fermín Martínez, Michael Peña, Alejandro Edda, Alfonso Dosal, Fernanda Urrejola, Alyssa Diaz (viac)

Recenzie používateľa ACDCKL k tomuto seriálu (4)

Kolumbijská spojka (2018) (S01E05)

Parádní díl, návrat do Kolumbie vyloženě osvěžil tuto sérii, jelikož přece jenom, Marihuana není kokain a na kokainu stojí vše. Jasných 5*. ()

Legenda (2018) (S01E10)

Finále, jak se patří. Z určitého hlediska jsem příšerně naštvaný, ale z toho hlediska, jak to vlastně funguje v Mexiku. On si pak člověk vlastně řekne, jo ta Kolumbie s Pablitem a kartelem Cali byla nakonec ještě ta dobrá, ano korupce tam taky byla, ale ne v takovém měřítku jako tady v Mexiku, kde to dosahovalo až té nejvyšší politiky. A to nás na začátku Mr. Scoot McNairy varoval, že konec nebude happy ending, tohle je vyloženě very shit ending. Ale těším se na další sérii, doufám, že se již budeme dostávat do modernějších etap války s kartelem, jelikož Felix Gallardo už toho, dle jeho vlastního životopisu, moc nenabídne. Vyloženě, jak říkal Pablito v pátém díle, moji hroši nežerou Mexičany, protože je nemají rádi. ()

Série 2 (2020) (S02)

Seriál je pořád nadmíru dobrý. Avšak tato řada z těch všech pěti je momentálně nejslabší. Není to tak úderná série, je to spíše o manipulacích, politických bojích a hlavní postavy nebyly nějak výrazné (až na Diega Lunu). Sedmý díl a poslední dva díly však opět patří mezi ten Top dílů, co vzniknou a nelze na ně zapomenout. Hezké 4*. ()

Série 3 (2021) (S03)

Jako na houpačce. Netroufnu si říci, že by některý díl byl slabý, to určitě ne, ale tahle série dle mého byla to nejslabší ze všech sérií. 4 epizody byly parádní a velice jsem si je užil, u dalších to bylo slabší. A celkově této sérii chybělo něco ve stylu původního Narcos. Po této sérii si říkám, co vlastně bude dál, Chapito či je dané téma již vyčerpané a trh je jím přesycený? To se uvidí v nejbližších letech. Za mě tato série 4*. ()