Rosamunde Pilcher

Tajomstvo minulosti (E97)

(epizóda)
  • Česko Na křídlech lásky (viac)

Ornitologička Dr. Mia Campbellová (Florentine Lahmová) prevezme po otcovi, profesorovi Campbellovi sokoliarstvo. Preslávený vedec zmizol počas exkurzie. Mia veľmi trpí stratou svojho otca a rozhodne sa realizovať svoj sen. Kým nie je preukázaná smrť otca, nemôže voľne nakladať so svojím dedičstvom. Časť majetku odkázal profesor na svojho najlepšieho priateľa, ktorý medzičasom zomrel a tento podiel pripadol na jeho syna Jakea. Vášnivý pilot Jake Silver (Marcus Grüsser) má svoje vlastné plány s dedičstvom. Chce vybudovať modernú vrtuľníkovú základňu v blízkosti pobrežia. Podporu pre svoj plán nájde aj u svojej matky Frances (Monika Peitschová), ako aj u miestnych investorov. Kvôli vysporiadaniu dedičstva sú Mia a Jake nútení spolupracovať. Čoskoro obaja cítia, že ich spája oveľa viac ako len spoločné dedičstvo. Z rivalov sa stávajú milenci. V Gillian Simpsonovej (Olivia Pascalalová), ktorá roky viedla otcovu domácnosť, má Mia dôverníčku a je pre ňu akoby druhou matkou. Nedokáže sa však Mii priznať, že so svojím priateľom Frankom Holdenom (Hartmut Schreier) plánujú nový život v Londýne. Neoceniteľným pomocníkom pre Miu sa zdá byť aj Alan Rider (Peter Nitzsche), vynikajúci sokoliar a spolupracovník jej otca. Nikto však netuší, že Alan vymyslel podvodný plán, ktorý je pre všetky strany veľkým nebezpečenstvom a Mia sa dostáva do situácie, kedy je jej vzťah vystavený ťažkej skúške. (oficiálny text distribútora)

fooggyy7

Některé lidi nechápu. Je fakt, že ten film není žádnej zázrak, ale určitě je lepší, než Captain America, kde hraje sympatický americký herec a má nepředvídatelné chování. Zkrátka má všechno, co by film měl mít. A teď mi promiňte, jdu se vyblít ()