Ryan Gosling - Hollywoods Halbgott

Réžia:

Jana Buchholz

Ryan Gosling (a.z.)

vydumnica

Cesta Ryana Goslinga od detských čias v Mickey Mouse Clube, kde vystupoval spolu s Britney, Christinou a Justinom až po...no veď to sa necháme prekvapiť. Kam to tento sympatický Kanaďan dotiahol? Dokument je z roku 2018 čiže len po First Man. Keby počkali 5 rokov, mohli ho pekne ukončiť mega úspešným a zábavným vystúpením z Oscarov 2024 I'm Just Ken. Prepánajána, aký iný herec by dokázal byť nominovaný za rolu obyčajného Kena? Ryan Gosling💙 je momentálne my number one herec, po pozretí tohto milého dokumentu som si ho hneď presunula z 5. miesta na 1. miesto v mojej TOP10!!! Láska na prvý pohľad ešte z čias The Notebook😉. Videla som zopár ďalších jeho filmov, pristalo mu to aj v La La Land, aj v Crazy Stupid Love a už teraz sa teším na Fall Guy. Zo starších snímkov ma tento doku naladil na Blue Valentine a The Place Beyond the Pines. Nevedela som, že Ryan aj režíroval, nevedela som, že tvorí už dlhoročný pár s Evou Mendes a že majú spolu dve deti a vôbec som netušila nič zo začiatkov jeho kariéry ani to, že nemal jednoduché detstvo. Účel splnený, dozvedela som sa nové info, získala tipy na filmy a pozerať sa 52 minút na Ryana je veľmi príjemné🙂. Úplne chápem, že je taký obľúbený a obdivovaný. [archív ARTE] ()