Čas čarodejníc

• Česko Čas čarodějnic (viac)
Veľká Británia, (2018–2022), 18 h 1 min (Minutáž: 41–47 min)

Predloha:

Deborah Harkness (kniha)

Hudba:

Rob Lane

Matthew Goode, Teresa Palmer, Owen Teale, Malin Buska, Julian Kostov, Alex Kingston, Valarie Pettiford, Sorcha Cusack, Lindsay Duncan, Edward Bluemel (viac)

Americká historička a čarodejnica Diana Bishopová sa ponorí do sveta magických bytostí a zakázanej lásky. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa warrenur k tomuto seriálu (26)

Episode 2 (2022) (S03E02)

Jack a "tanecky" okolo neho su poriadny WTF-twist, ktory popiera samotne pravidla v predoslych dvoch seriach a storociach upirskych zvyklosti, ale co na tom. :) Irony off. Zatial moja najoblubenejsia postava prvych dvoch epizod je zaujimava "tkadlena Satu", predpokladam, ze to speje k stretu medzi nou a Dianou alebo aspon nejakemu pretnutiu linii, snad sa to udeje este v tejto serii. Benjaminek a jeho linia ma nechavaju chladnym, typicka romanova vedlajsia postava. :) ()

Episode 3 (2022) (S03E03)

Esteze kazducky utrzok a stopa knihy, ci dokumentu ma svoju digitalnu stopu a nase patracky ich na svojich laptopoch dohladaju lavou zadnou. :) Pokanie u zdecimovaneho upirskeho klanu so spomienkovym memorialom bol dojemny az tak, ze vyustilo k podaniu ruky. Satu je v samom zavere opat jedinou zaujimavou postavou epizody. ()

Episode 4 (2022) (S03E04)

Drobci su na svete a vsetci v dome poletuju a raduju sa. Mile. A Knox je Knox..inak, a to bola zarazilo hned v prvej serii. Ako to, ze kazdy vyobrazeny demon je mierumilovna, citliva a umelecky zalozena bytost...zrejme ide o personifikaciu, ktoru zamyslal tvorca, avsak potom ich radsej mohol nazvat vilami a nie demonmi. Nepoznam kniznu predlohu, kde je to mozno vysvetlene. Mila, rodinna a pozitivna epizodka. Pekne carovanie s ...ryzou? ()

Episode 5 (2022) (S03E05)

Krstiny a opat troska nie moc podarenej magie. Zacinam nadobudat obavu, ze sa stretu dozijeme az v dalsej serii. ()

Episode 6 (2022) (S03E06)

Konecne trochu akcie a ukazka toho, ako to dopada, ked hrdost a arogancia "kohuta" narazi na pragmaticnost v presile jeho protivnika. Snad nam ukazu lepsi vykon ked sa stretnu dve "priadky". :) ()

Episode 7 (2022) (S03E07)

Fuuha, tak to bol poriadne rychly duel. Asi, ako ked su proti sebe dvaja superi o rad rozdielnou zrucnostou - "kai" vs "grandmaster kai". Esteze bytosti napriec celym spektrom zachranila odusevnela, rozumna, emancipovana, mocna a pekna clenka kongregacie, ktora si vsetkych zucastnenych, okrem mrzuteho uja, ziskala svojim sarmom a peknymi nausnicami  :) ....tak rychly vyvoj deja som teda v poslednych 20tich minutach deja necakal. Kazdopadne sa snad tymto uzavrel cely pribeh a nehrozi stvrta seria. Ako fantasy-rozpravka vsak naplna tieto zanre. ()