Diana se setkává s bohatou alchymistkou a doufá, že jí pomůže najít učitele čarodějnictví. (SkyShowtime)

Tom10000

2.díl. Zatímco v přítomnosti se čarodějka Satu, jež dříve mučila Dianu, dozvídá o svém pravém já od staré mocné ženy, jež ji učila, a také a o výjimečnosti svých schopností, (je takzvanou Tkadlenou) jimiž oplývá, v roce 1590 se Matthew dostává do velikých potíží. Minulost je mu již cizí, spousty povinností a podrobností nejen vůči královně Anglie, ale i pro ostatní lstivé muže zapomněl, čímž ohrožuje nejen sám sebe, ale i Dianu, již ostatním představila jako svoji manželku. Ke všemu se jeho dřívější já chovalo mnohem krutěji a nesnášenlivěji vůči čarodějům, zatímco nynější Matthew je spíše mírný a laskavý. Tím ve svých tehdeješích přátelích a spojencích vzbuzuje podezření. Blonďatá dívka se znovu pokouší přesvědčit zdejší čarodějku, aby ji pomohla s vlastní magií. Když uspěje, má šanci dostat se až k té nejsilnější, velmi staré ženě. Ta ji zase zavede za radou, kde ji vděčně přivítají (...). 75 procent, relativní zlepšení, ale zatím stále nedostatečné. ()

warrenur

Linie zo sucasnosti rozhodne pomahaju. Satu bude "skadlena"? Som zvedavy, co to v tomto seriali znamena. Starsia pani vyzerala na sudicku z nasich rozpravok. :) Aha, tak nie len Satu ale i nasa hrdinka. Ze sa nakoniec do pribehu "dogula" i mesieeeee Philipe, aka tatino, bolo snad kazdemu jasne. 50% ()