Život je hra

• angličtina Match (festivalový názov)
Komédia / Krátkometrážny
Česko, (2018–2020), 4 h 6 min (Minutáž: 10–15 min)

Michal Suchánek, Petr Marek, Václav Marhold, Jenovéfa Boková, Vojtěch Hrabák, Roman Vaněk, Pavel Mencl, Jakub Klingohr, Anna Fialová, Michal Balcar (viac)

Desetidílná adaptace norského sitcomu o klukovi, kterému je něco přes dvacet a má problémy jako někdo, komu je přes dvacet, takže chce přítelkyni, víc sexu a míň situací, v nichž si připadá jako úplný idiot. Štěpán je navíc neustále sledován dvěma „sportovními“ komentátory, kteří se se svou komentátorskou budkou ocitají u všech klíčových okamžiků jeho života, včetně těch intimních. (MALL.TV)

Recenzie používateľa honajz2 k tomuto seriálu (23)

Zbavit se holky na jednu noc (2020) (S02E08)

Připojuji se ke stejnému nepochopení, jaké má uživatel fabecc1222 - tvůrci opravdu jsou nějak úchylní na záchody, kadění a obecně fekální témata. Asi na to sází kvůli humoru, jelikož ten fekální se vymýšlí nejsnadněji, ale mě na tom nic vtipného nepřijde. A i když tady moderátoři zas nějaké hlášky na rozdíl od minula měli (a opět souhlasím s uživatelem fabecc1222, ta narážka na geologický vývoj Země byla skvělá), jenže i tak se opět jedná o další vážnou epizodu, ve které pořád převažuje drama nad komedií. Sice se to po té minulé dalo logicky očekávat, ale to už se ten seriál nevrátí ke stejné náladě, jakou měla 1.série? Zbývají dvě epizody, tak se bojím, že už asi ne... Lepší 2* ()

Nezvracet v taxíku (2020) (S02E09)

Zase jedna z těch fekálních epizod (i když tady jde o zvracení), ale na rozdíl od té řady strašně vážných se tahle z dramatu konečně stává tím, čím tenhle seriál má být - komedií. A i když mi téma vůbec nesedlo (btw, tvůrci asi fakt mají úchylku na záchody, ve většině dílů je totiž vidíme ze všech úhlů) a většina vtipů mě minula, dalo se to. Jen víc jak silné 2* nedám. ()

Dostat Evu na koncert (2020) (S02E10)

Tady se to zase neslo ve vážném duchu a humoru tolik nebylo, ale u závěrečného dílu mi to tolik nevadí, jelikož sem ta vážnost tak nějak patřila. Každopádně jako finále je to obstojné a to mi nějak ke štěstí stačí. Jen si s tím tvůrci stejně mohli trochu víc pohrát. Slabé 4* ()