2018 FIFA World Cup

(relácia)
  • angličtina 2018 FIFA World Cup
všetky plagáty

LuiCJ

Nie som veľký futbalový fanúšik, no majstrovstvá vždy rád sledujem. Začalo to Majstrovstvami sveta vo futbale 2014 a Majstrovstvami Európy vo futbale 2016 kedy som sa viac začal o tieto šampionáty zaujímať a začal ich pravidelne sledovať. Tieto majstrovstvá boli opäť v niečom jedinečné narozdiel od ostatných. Síce som nevidel všetky zápasy a nie všetky som dopozeral, počas tých 31 dní som s fubalom žil a stal sa akoby mojou každodenou súčasťou. A práve počas tohto obdobia som bol v Chorvátsku, takže som mal možnosť naozaj vidieť ako chorváti majú radi svoj národ a ako oslavujú víťazstvá (keď Chorvátsko vyhralo nad Nigériou 2:0 bolo počuť ohňostroje). Bol to pre mňa akoby festival zjednotenia celého sveta v najväčšom štáte na svete. Čo sa týka hymny, skladbu Live It Up od Nickyho Jama, som si vypočul až niekoľko dní po skončení šampionátu a stále keď si ju pustím, pripomína mi tento krásny čas, ktorý som s touto hrou hier prežil. ()

Frajer42

Velice slušné herecký výkony. Někteří zúčastnění by se rozhodně neztratili ani na stříbrném plátně. Tradičně skvělý herecký výkon předvedla herečka Neymar, a to jak v kategorii "skok plavmo ve vápně", tak i v kategorii "vzepři se gravitaci". Výborný výkon podal i ve volné disciplíně, kde naprosto oslnil porotu nefalšovaným 90minutovým pláčem. Nejlepší herecký tým nám však představili černí koně z Kostariky. Kostaričané se totiž zvládli v bolestech válet po trávníku 80 minut z 90, čímž vytvořili nový světový rekord. ()