Vykutálený podvodníček Karel Čížek a jeho čachry s auty v lokálním autobazaru. (Stream.cz)

Recenzie používateľa Renfield k tomuto seriálu (3)

Autobazar Monte Karlo (2015)

Sakra trefné a vtipné! Z mnoha hlášek budou hlášky lidové, možná už jsou. Petr Čtvrtníček je v roli dokonalý a je vidět, že ho Karel Čížek opravdu baví. Potěší i mnohé epizodní role, pokud jsou zrovna dobře zahrané, což se dařilo především v sérii druhé. Děj je jednoduchý, přesto na problém vtipně upozorní a dost takových Čížků naštve. Mně se více líbilo pojetí Andyho Fehu, tedy série druhá... jenom tomu Bóďovi jsem Bublinu tak přál! 80% ()

Série 1 (2015) (S01)

Jasné, stručné, náramně vtipné, navíc obsahující hlášky, které jen tak nezapomenu... a jistě v tom nebudu sám. Ústřední trojice je zde doplněna epizodními postavami, z nichž většina potěší, ale některé naopak odpudí svým hereckým nevýkonem. Přesto je první série povedená, už jen pro ty díly... a tak jo, vypíšu je: Nákup, prodej, Číňan, Komisní prodej, Inventura, Nové starší auto a samozřejmě závěrečná Svatba! 75% ()

Série 2 (2016) (S02)

První řada výborná, druhá ještě lepší. Humor drsnější, hlášky klasické, ale i mnoho nových. Herci ve vedlejších rolích jsou také lépe vybraní a skutečně hrají, což dílům samozřejmě ještě pomáhá. Nejlepší epizody je zbytečné vypisovat, je jich více, než v řadě první. 80% ()