Zelenáč

USA, (2018–2024), 85 h 14 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvorcovia:

Alexi Hawley

Hudba:

Jordan Gagne

Nathan Fillion, Alyssa Diaz, Richard T. Jones, Titus Makin Jr., Melissa O'Neil, Eric Winter, Mekia Cox, Mercedes Mason, Shawn Ashmore, Ali Larter (viac)

Začať odznova nie je jednoduché, najmä ak pochádzate z malého mestečka ako John Nolan, ktorý si po životnom zvrate chce splniť sen a stať sa policajným dôstojníkom v Los Angeles. Jeho rozhodnutie však niektorí nadriadení prijali skepticky, pretože ho považujú za chodiacu krízu stredného veku. Ak nedokáže udržať krok s mladými policajtmi a zločincami, riskuje životy mnohých, vrátane vlastného. Pokiaľ však dokáže využiť svoje životné skúsenosti, odhodlanie a zmysel pre humor, môže začať žiť úplne novú kapitolu svojho života. (TV JOJ)

Recenzie používateľa andalin k tomuto seriálu (4)

Zelenáč (2018)

Cop cuties. 🎶 Tenhle seriál si me postupně získal a teď, když jsem "up to date", se nemůžu dočkat nových dílů. To herecké obsazení je top. Chemie mezi postavami jedinečná. A přestože je to jen "další policejní seriál", každý příběh nabízí hloubku a hlavně humor, něžnost a charisma. A kolikrát i nepředvídatelnost. Jistě, některé epizody jsou slabší, ale u mě převládá ten celkový dojem. Když se na seriálu podílí skvělá crew a herci, je to znát. A to je přesně tenhle případ. :) ()

Série 2 (2019) (S02)

Začala jsem koukat kvůli Fillionovi, ale vlastně mě to celkově dost baví. Je to prostě žánrová akční cop show. Ale je to dobrý, má to fajn obsazení a plno milých, vtipných či originálních momentů. Případy nejsou nuda - alespoň zatím. Naposledy mě takhle bavili hasiči z 911. :) Navíc se tu objevují fajn herci v cameo rolích (Alan Tudyk byl ♥). ()

Série 3 (2021) (S03)

Dějová linka s pokřiveným poldou, který málem zabil Westa mi přišla skvělá. A reálná. Nevím, proč jí tu všichni hejtí. Na druhou stranu šéfka guatemalského drogového kartelu mi coby antagonistka přišla oproti sériové vražedkyni z první série jako slabý odvar. Miluju Tima s Chen a koukám na to už hlavně jen kvůli nim. 🫠 ()

Zapadákov (2022) (S04E22)

Nejdřív Dim & Juicy, pak Elroy a ještě Pete. Tahle epizoda má v-š-e-ch-n-o! A já můžu umřít. ()