Zelenáč - Série 3

(séria)
USA, 2021, 10 h 2 min (Minutáž: 43 min)

Tvorcovia:

Alexi Hawley

Kamera:

Justin Hanrahan

Hudba:

Jordan Gagne

Nathan Fillion, Alyssa Diaz, Richard T. Jones, Titus Makin Jr., Melissa O'Neil, Eric Winter, Kelli Dawn Hancock, Kalon Atkins, Armin Shimerman, Kyle Davis (viac)

Výcvik se blíží ke konci a Nolan s ostatními zelenáči v řadách policie přitom řeší různé trable v práci i osobním životě. (Netflix)

andalin

Dějová linka s pokřiveným poldou, který málem zabil Westa mi přišla skvělá. A reálná. Nevím, proč jí tu všichni hejtí. Na druhou stranu šéfka guatemalského drogového kartelu mi coby antagonistka přišla oproti sériové vražedkyni z první série jako slabý odvar. Miluju Tima s Chen a koukám na to už hlavně jen kvůli nim. 🫠 ()

noizcore

Tak tohle je asi zatím největší sešup mezi sériemi. Covidem vynucená pauza pravděpodobně způsobila infiltraci woke aktivistů mezi scénáristy, takže vše, co bylo na seriálu skvělé, je na druhé koleji a otěže přebírají prázdné deklamace o rasismu, hloupé dějové linky a ještě hloupější násilně vložené dialogy. Snad se v další sezóně vrátíme ke kořenům a levicový aktivismus si najde jinou oběť. 4/10 ()

T.E.Elf odpad!

Gender a BLM ? Co to je? První serie jako oddechovka dobré. Druhá série poněkud slabší , ale jako výplňovka při mechanické práci ještě dobrý. Ovšem třetí serie ... fakt progresivistický hnus. V plané naději jsem vydržel ještě do 6-té epizody, ale pak už konec. To se fakt nedalo vydžet. ()

• Během scény, kdy Bradford (Eric Winter) dává Chen (Melissa O'Neil) do auta v poutech, jsou dveře na druhé straně otevřené. Nicméně v následující scéně jsou již zavřené. (Pito126)