Zelenáč

USA, (2018–2024), 85 h 14 min (Minutáž: 40–43 min)

Tvorcovia:

Alexi Hawley

Hudba:

Jordan Gagne

Nathan Fillion, Alyssa Diaz, Richard T. Jones, Titus Makin Jr., Melissa O'Neil, Eric Winter, Mekia Cox, Mercedes Mason, Shawn Ashmore, Ali Larter (viac)

Začať odznova nie je jednoduché, najmä ak pochádzate z malého mestečka ako John Nolan, ktorý si po životnom zvrate chce splniť sen a stať sa policajným dôstojníkom v Los Angeles. Jeho rozhodnutie však niektorí nadriadení prijali skepticky, pretože ho považujú za chodiacu krízu stredného veku. Ak nedokáže udržať krok s mladými policajtmi a zločincami, riskuje životy mnohých, vrátane vlastného. Pokiaľ však dokáže využiť svoje životné skúsenosti, odhodlanie a zmysel pre humor, môže začať žiť úplne novú kapitolu svojho života. (TV JOJ)

Recenzie používateľa EricNor k tomuto seriálu (45)

Daddy Cop (2023) (S05E13)

Smitty je nejlepší. ()

Exposed (2023) (S05E16)

Nechápu, proč tvůrci každou sezonu potřebují použít tenhle způsob kamerového cvičení. Horší je už jen "True crime style". ()

Double Trouble (2023) (S05E18) odpad!

Tři věci, které jsou na epizodě špatně: 1. True crime styl. 2. Práce s kamerou 3. Přehrávání Lucy/Juicy. ()

Strike Back (2024) (S06E01)

Dil primo navazuje na posledni epizodu posledni serie. Nikdo nas neopustil. Serial uz doufam nadobro opustil woke agendu, jediné co zustane a nijak zvlášť mi to nevadi je "girl power" . Vytku mam k tomu, ze je tam malo Smittyho!!! ()

The Hammer (2024) (S06E02)

Slabsi 3. Je to taak sladoucky, az to boli. Bohuzel přijel Skiptracer Randy a chybel Pete. ()