Manifest

• USA Manifest
Dráma / Mysteriózny / Sci-Fi / Thriller
USA, (2018–2023), 45 h 17 min (Minutáž: 40–50 min)

Tvorcovia:

Jeff Rake

Hudba:

Danny Lux

Josh Dallas, Melissa Roxburgh, J.R. Ramirez, Athena Karkanis, Luna Blaise, Parveen Kaur, Joel de la Fuente, Curtiss Cook, Richard Topol, Mugga, Jack Messina (viac)

Pri zaoceánskom lete dôjde k nevysvetliteľnému zmiznutiu lietadla, ktoré sa znovu objaví o 5 rokov neskôr, kedy sa už všetci dávno zmierili s jeho stratou. Kým cestujúci v lietadle strávili len pár hodín, na svete medzitým ubehlo niekoľko rokov... Keď let číslo 828 spoločnosti Montego bezpečne pristál po turbulentnom, no rutinnom lete, posádke a pasažierom spadol kameň zo srdca. Napriek tomu však v priebehu tých niekoľkých hodín v lietadle ubehlo na svete päť rokov a priatelia, rodiny aj kolegovia cestujúcich dávno oplakali ich stratu, vzdali sa nádeje a posunuli sa v živote ďalej. Kým stanú tvárou v tvár nemožnému, všetci teraz dostanú druhú šancu. Akonáhle však ich nová realita získa jasnejšie obrysy, objaví sa ďaleko väčšia záhada a niektorí z pasažierov si čoskoro uvedomia, že sú možno predurčení k oveľa významnejším veciam, než si kedy vôbec dokázali predstaviť. (TV Dajto)

Recenzie používateľa ArthasKarfa k tomuto seriálu (14)

Manifest (2018)

Chvíle u seriálu byly moc pěné a do příběhu se tak zaryjete, že je vám nakonec líto, že příběh 828 už skončil. ()

Season 1 (2018) (S01)

Zajímavý seriál, netradiční zápletka a velmi sympatičtí všichni hlavní aktéři. Bavilo mě to a těším se na další díly a epizody. ()

Pilotní díl (2018) (S01E01)

Docela dobrý, ale ne zas tak moc. ()

Turbulence (2018) (S01E03)

Čekal jsem to docela jiné. ()

Mimo radar (2018) (S01E06)

Moc vyhrocený, no to, že tam akorát někdo mlátil do plechu. ()

Určování polohy (2018) (S01E09)

Zatím nejlepší díl. :) Jen je trošku zvláštní, že celá rozvědka je najednou malá, mají jeden tým, jedno auto a nějak se vytratila moc, se kterou převzali pasažéry a letadlo v prvním díle. ()

Season 2 (2020) (S02)

Až jsme koukali, jak je to stále dobré a koukatelné. ()

Season 3 (2021) (S03)

Pořád velká paráda, na kterou se dá koukat. Postavy se mění a vyvíjejí, ale má to stále velmi dobrou atmosféru. ()

Ocas (2021) (S03E01)

Tak ani třetí série zatím nevypadá špatné. ()

Zatáčka na hřbitov (2021) (S03E06)

Akční díl a bylo i trochu duchařské problematiky. Ben a Mic se nám maličko vzdalují. ()

Přistání a vzlet (2022) (S04E01)

Zajímavá proměna jak teď všichni fungují a žijí. ()

Iluze inverze (2022) (S04E10)

Tek tenhle díl to byla paráda, pořád se na to vyplatí koukat a je to čím dál zajímavější a zábavnější. ()

Závěrečný sestup (2023) (S04E11)

Zajímavý díl, sice je to už víc mimozemské, ale má to grády. ()