Réžia:
Hyeon-wook SongScenár:
Mae-a-ri LimHrajú:
Hyeon-jin Seo, Min-ki Lee, Da-hee Lee, Jae-hyeon Ahn, Tae-ri Lee, Ji-in Moon, Hwa-young Ryoo, Hee-jeong Kim, So-ra Kang, Hye-bin Jeon, Ji-won Ye, Jae-yoon Lee (viac)Epizódy(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsahy(1)
Skvělá herečka proslulá svými eskapádami, a kolem které se vznáší spousta drbů, skrývá tajemství, které má vliv na její fyzický vzhled. (Netflix)
Hrajú
Seong-jin Nam
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Jeonwoo (2010) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Shi-eun Ha
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Deo paekiji (2017) (seriál)
Osudové přátelství (2015) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Dae-cheol Choi
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Vagabond (2019) (seriál)
Zlatá lžíce (2022) (seriál)
Gyoo-pil Ko
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
Vagabond (2019) (seriál)
Baramui hwawon (2008) (seriál)
Myeong-gook Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Mi-ran Ra
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Dobrá špatná matka (2023) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Manyeoeui yeonae (2014) (seriál)
Yeong-hoon Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gaksital (2012) (seriál)
Minami shineyo (2009) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Youngji
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Můj nesmělý šéf (2017) (seriál)
Druhá slečna Oh (2016) (seriál)
Myeong-hoon Park
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Sseokeul (2017) (seriál)
Gyeolhoneul gidaehae (2014) (seriál)
Eun-seong Jeong
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Laipeu on maseu (2018) (seriál)
Gyeolhoneul gidaehae (2014) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Jung-min Heo
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Gobaek bubu (2017) (seriál)
Můj princ na 100 dní (2018) (seriál)
Gyeolhoneul gidaehae (2014) (seriál)
Ki-doo Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Roboti aniya (2017) (seriál)
Můj princ na 100 dní (2018) (seriál)
Sook Moon
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Laipeu on maseu (2018) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Bum-jin Kim
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Byuti insaideu (2018) (seriál)
1%ui eomin keot (2003) (seriál)
Hwa-young Ryu
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Děti Slunce (2016) (seriál)
Maedeudog (2017) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)
Won-ho Shin
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Zítra je taky den (2022) (seriál)
Byuti insaideu (2018) (seriál)