Oběti

Znásilnění (E02)

(epizóda)
TV spot

Dramatický příběh Znásilnění z volného cyklu Oběti s Kateřinou Brožovou v hlavní roli se dotýká hned několika bolestivých témat - vedle samotného znásilnění i sexuálního obtěžování či údělu atraktivní ženy ve výrazně mužské společnosti. Obecně se pak zamýšlí nad rolí pravdy a lži v kritickém okamžiku jednoho jinak šťastného manželství. (oficiálny text distribútora)

iwee23

zajímavý příběh a rozuzlení, kdyby hlavní roli nehrála Brožová (podle mě je to fakt mizerná herečka), dám vyšší hodnocení ()

Hombre8

Hezká holka to má na světě těžký. Což ostatně dokladuje i většina komentů zde, které nejsou k hlavní představitelce zrovna lichotivé. Pokud si je pročítá i pan Sovják, autor dalšího brilantního scénáře, musí se smát, jak mu jeho tah vyšel. Nejsem žádný fanoušek K.B.-T., na její mravní profil mám svůj názor, ale myslím si, že do role pasovala a zhostila se jí velmi dobře. Rovněž Hálek výborně. ()

NikoKovac

Že tomu Mirkovi Etzlerovi jdou takoví slizouni zahrát tak skvěle... Tatínkova holčička, Zobani, teď tohle... jinak se mi to ale zase tolik, ve srovnání s ostatními díly, co jsem viděl, tolik nelíbilo. ()